Merve Boluğur Sessizliğini Bozdu

Özel hayatıyla sık sık magazin gündeminde yer alan Merve Boluğur, hakkında yapılan haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Merve Boluğur Sessizliğini Bozdu
Merve Boluğur Sessizliğini Bozdu Meltem Yuksel
Bu içerik 925 kez okundu.

Özel hayatıyla sık sık magazin gündeminde yer alan Merve Boluğur, hakkında yapılan haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Oyuncunun eski eşi Murat Dalkılıç ayrılıktan 3 ay sonra Hande Erçel ile aşk yaşamaya başladıktan sonra iki genç kadın sürekli kıyaslandı. Son olarak önceki tek başına görüntülenen Boluğur'a, Erçel'le ilgili sorular soruldu. Morali bozulan oyuncu, teşekkür etmekle yetinmişti.

O görüntülerin magazin programlarında yayınlaması ve internet sitelerinde haber olmasının ardından Merve Boluğur sessizliğini bozup Instagram hesabında şu ifadeleri kullandı;

 "Son dönemde hakkımda çıkan asılsız haberler ve sosyal medyada gördüğüm haksız yorumlar üzerine bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. Ben,17 yaşından bu yana kendi ayakları üzerinde duran ve yaşadığı tüm olumsuzluklar karşısında dik duruş sergileyen bir kadınım. Bulunduğum noktaya da kimseye ihtiyaç duymadan geldim. Ancak son dönemde özel hayatım üzerinden bir algı operasyonu yürütüldüğünü üzülerek görüyorum. Bugüne dek kendime saygımdan dolayı konuşmamayı tercih ettim. Ne yazık ki ben sessiz kaldıkça, hakkımdaki haberlerde bahsi geçen konulardan uzak yaşamaya çalıştıkça üstüme gelindi. Bu açıklamayı yapmaya mecbur bırakıldım. Adı üstünde geçmiştir. Artık geçmişte yaşananlarla gündeme gelmek istemiyorum. Gazetecilerden de haber yaparken daha itinalı olmalarını rica ediyorum."

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

New York Moda Haftasına Damga Vuran Kavga

Merve Boluğur Hande Erçel Murat Dalkılıç Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500