Meryem EDHO'ya Uğursuz Geldi

Yeni bölümünü üç haftadır seyirci ile buluşturmayarak büyük merak uyandıran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin konuk oyuncusu Meryem Uzerli, dizi fanlarından tepki gördü.

Meryem EDHO'ya Uğursuz Geldi
Meryem EDHO'ya Uğursuz Geldi Nilay Işık
Bu içerik 25566 kez okundu.

54. bölümünü üç haftadır yayımlamayarak büyük merak uyandıran ve konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmayan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin konuk oyuncusu Meryem Uzerli, dizinin koyu fanlarından tepki gördü.

Dizinin yeni bölümünün üç haftadır yayımlanmaması ve yapım şirketinin konu hakkında herhangi bir açıklama yapma gereği duymaması üzerine sinirlenen seyirciler, başrolleri paylaşan Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın ardından bu defa da Meryem Uzerli'ye sataştı.

Uçakta çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Uzerli, nereye gittiğini açıklamayarak dikkatleri üzerine çekti. 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisine 'Suzi' karakteri ile konuk oyuncu olan güzel oyuncu, dizi fanları tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Israrla yolculuğun nereye olduğunu öğrenmek isteyen takipçiler, Uzerli'nin kadroya dahil olması üzerine dizinin yayımlanmamaya başlamasına dikkat çekerek ünlü oyuncuyu uğursuzlukla suçladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Çıplaklar Kampı Gibi Doğum Günü
 
eşkıya eşkıya reyting hızır çakırbeyli eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm eşkıya dünyaya hükümdar olmaz fragman oktay kaynarca deniz çakır meryem uzerli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
elanur     0000-00-00 Umarim glider gitmezse bile esra ve ilyasdan uzak dursn...
Nur     0000-00-00 Umarım geldiği gibi gider çok itici kadın!!!
Nil     0000-00-00 Bencede uğursuz geldi bir an önce gider umarım