Meryem İntiharın Eşiğinde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın takipçilerine heyecanlı dakikalar yaşatacak olan 61'inci bölüm fragmanı yayınlandı. Gelecek bölümde Çakırbeyli ailesini neler bekliyor?

Meryem İntiharın Eşiğinde
Meryem İntiharın Eşiğinde Tuğçe Tekin
Bu içerik 8682 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı Hızır Çakırbeyli ve Tarık arasında gerçekleşecek yeni restleşmelerin dizinin gelecek bölümüne damga vuracağının sinyallerini verdi. Bir tarafta masa ekibini toplayarak Çakırbeyli'nin ölmesi için her şeyin yapılması gerektiğine dikkat çeken Tarık, bir tarafta ise masada bulunan herkesin kendilerini sattığını söyleyen Hızır, yaşanacak olaylaın habercisi oldu.

Meryem ise yaşadıklarına daha fazla katlanamayıp kalbine dayadığı bıçak ile intihar etmeye çalışacak...

Annesinin ölümüne Meryem'in neden olduğunu öğrenen Alparslan, hesaplaşmak amacıyla soluğu cenaze evinde almıştır.

Kabullenmesi güç olan bu gerçeğe yaşananlara tanık olan hiç kimse inanamaz. Çakırbeylilerin bu yüzleşmenin ardından vereceği tepki ise merak konusudur.

Davut'un yerine gelen Serkan görevini kötüye kullanarak örgütlere silah satma derdindedir. Bu nedenle vatansever bir tarafı olan Hızır'ın masada söz sahibi olmasına engellemeye çalışır. Bu esnada masadaki tüm üyeler birbirlerinden habersiz bir biçimde operasyona gönderilir.

Serkan'ın talebi üzerine, yapılacak silah ticareti Hızır'dan gizlenecektir.. Dostları tarafından yine ihanete uğrayan Hızır, arkasından dönen işleri öğrenmekte gecikmez. Masasının akıbetini göz önünda bulunduran Ünal ise oyun kurmaktaki yeteneğini bir kere daha ispatlayacaktır. Çevrilen oyunda Suzi'ye de mühim bir görev düşer. Bu onun Çakırbeyli ailesine son yardımı olacaktır belki de…

Eşyalarını toplamak amacıyla evine giden Esra, İlyas'tan son bir hamle beklemektedir. İsteği İlyas’la birlikte uzaklarda yeni bir hayat kurmaktır. İlyas için ailesini terk edip gitmek gibi bir durum olamaz ve bu yüzden ayrılık ne kadar ağır olsa da kararından vazgeçmeyecektir. Öte yandan ülkesine dönmek üzere olan Suzi de gitmemek için İlyas'ın ona bir neden sunmasını beklemektedir.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yakışıklı Oyuncunun Kısmeti Açıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli Tarık Meryem Dizi Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500