Meryem Uzerli'den Mutluluk Duası

Yakın arkadaşı Murat Yıldırım'ın düğününe katılan Meryem Uzerli, iyi dilekleri ile dikkat çekti.

Meryem Uzerli'den Mutluluk Duası
Meryem Uzerli'den Mutluluk Duası Nilay Işık
Bu içerik 2381 kez okundu.

Hem meslektaşı hem de yakın arkadaşı olan Murat Yıldırım'ın düğün törenine katılım gösteren Meryem Uzerli, sunduğu iyi temennilerle takdirleri topladı.

Başrolünü paylaştıkları 'Gecenin Kraliçesi' dizisinin reyting oranlarında beklenen karşılığı alamadığı için oldukça kısa sürede final yapmasına rağmen dostluklarını özel hayatlarında devam ettiren Yıldırım ile Uzerli ikisi, düğün vesilesiyle bir araya geldi.

Bu özel gününde arkadaşını yalnız bırakmayan güzel oyuncu, Almanya'dan kalkıp geldiği düğün töreninde kendisine uzatılan mikrofonlara konuşmayı da ihmal etmedi.

Kıyafeti ve güzelliği ile adeta göz kamaştıran yine Uzerli, 'Gecenin Kraliçesi' projesinde Yıldırım ile birlikte çalıştıklarını ve o süreçte çok yakın arkadaş olduklarını açıkladı. Dünya evine giren yakın arkadaşı için dua ettiğini belirten güzel oyuncu, Faslı gelin İmane Elbani hakkında da çok iyi şeyler duyduğunu belirtmeyi ihmal etmedi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Rihanna'nın Eskisini Jennifer Kaptı
 
meryem uzerli meryem uzerli murat yıldırım gecenin kraliçesi meryem uzerli imane elbani murat yıldırım murat yıldırım düğün murat yıldırım imane murat yıldırım evlendi murat yıldırım eşi murat yıldırım karısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500