Meryem Uzerli'nin Başı Belada!

Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle objektiflere yakalanan Meryem Uzerli’nin neden panik olduğu ortaya çıktı.

Meryem Uzerli'nin Başı Belada!
Meryem Uzerli'nin Başı Belada! Dilay Aydın
Bu içerik 1979 kez okundu.

 

Son zamanlarda Gecenin Kraliçesi dizisiyle ekranlarda olan Meryem Uzerli ilk şokunu dizinin reyting sıralamasında oldukça gerilerde olmasıyla yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi olduğu iddia edilen bir bey ile trafikte yakalanan Uzerli, bu durumdan oldukça rahatsız olmuş gibi görünüyordu. Rahatsız olmasının nedeni, Gecenin Kraliçesi yapımcılarıyla imzaladığı sözleşmede bulunan bir madde olduğu ortaya çıkan güzel oyuncunun, tazminat ödemek zorunda kalabileceği konuşuluyor.

İddialara göre imzaladığı sözleşmede ‘Özel hayatım ile gündeme gelmeyeceğim.’ maddesi yer alan ve bu yüzden iki aydır herkesten gizlediği sevgilisi Alp ile gözlerden uzak bir ilişki yaşayan Uzerli, geçen gece The Marmara Pera’da yedikleri romantik yemekten dönerlerken objektiflere yakalandı. Gazetecilere yakalanmaktan oldukça rahatsız olduğu yüzünden okunan başarılı oyuncu, aşk dedikoduları ile manşet olmaktan kaçamamıştı. Bir ara sevgilisi yüzünü aracın ön tarafındaki ayna ile saklamaya çalışsa da, başarılı olamamıştı. Birlikte boy boy fotoğrafları yayınlanan ikili, bir süre sonra izlerini kaybettirmişti.

Gecenin Kraliçesi’nin yayınlanmaya başladığı ilk günden beri istenilen reytingi almaması, Uzerli gibi tüm ekibi de zor duruma sokmuştu. Geçenlerde yaptığı sosyal medya paylaşımı ile pişmanlığını dile getiren Uzerli’nin morali daha çok bozulacak gibi görünüyor. Tüm magazin haberlerinde çıkan haberler yüzünden anlaşma maddesini ihlal eden güzel oyuncunun bundan sonra ne yapacağı merak konusu.

Meryem Uzerli Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli sevgilisi Meryem Uzerli instagram son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500