Meryem Uzerli'nin Gizli Hayranı

Tesettüre girerek ani bir kararla hayatını değiştiren eski rallici Burcu Çetinkaya, Meryem Uzerli'ye övgüler yağdırdı.

Meryem Uzerli'nin Gizli Hayranı
Meryem Uzerli'nin Gizli Hayranı Nilay Işık
Bu içerik 1496 kez okundu.

Tesettüre girerek ani bir kararla hayatını değiştiren ve Şanlıurfa'dan bağımsız milletvekili adayı olan Fatih Mehmet Bucak'la hayatını birleştiren eski rallici Burcu Çetinkaya, Meryem Uzerli'ye övgüler yağdırdı.

Sosyal medya hesabını oldukça aktif şekilde kullanan ve paylaşımlarıyla dikkat çeken Çetinkaya, ünlü oyuncu Uzerli'yi öven bir paylaşımda bulundu. Güzel oyuncunun, kızı Lara ile çektirdiği bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan eski rallici, Uzerli'yi hiç tanımamasına rağmen takip etmekten mutluluk duyduğu biri olduğunu açıkladı. Her fotoğrafının neşe ve doğallık dolu olduğunu belirten Çetinkaya, güzel oyuncuyu övgülere boğdu.

Temmuz ayında bebeğini kucağına alan taze anne, ilk zamanlarda nazar değer korkusuyla paylaşmadığı oğlunun fotoğraflarını yakın zamanda rahatça paylaşmaya başladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Emre Altuğ Aşk İddialarına Ne Dedi?
 
Burcu Çetinkaya Burcu Çetinkaya Ralli Burcu Çetinkaya Eski Hali Burcu Çetinkaya 2017 Burcu Çetinkaya Evlendi Burcu Çetinkaya Eşi Burcu Çetinkaya Oğlu Meryem Uzerli Meryem Uzerli Kızı Burcu Çetinkaya Meryem Uzerli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500