MET Gala 2019’a Damga Vurdu

MET Gala'nın ev sahiplerinden biri olan Lady Gaga, geceye damgasını vurdu. İlgiyi nasıl üzerine toplayan Gaga, kırmızı halıda yürürken, etkinlik alanına gidene kadar tam 4 kıyafet değiştirdi.

MET Gala 2019’a Damga Vurdu
MET Gala 2019’a Damga Vurdu Meltem Yuksel
Bu içerik 964 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Dün gece New York’ta, Metropolitan Sanat Müzesi'nin Kostüm Enstitüsü yararına düzenlenen etkinlikteki performansıyla da, günün en çok konuşulan isimlerinden birisi hiç kuşkusuz Lady Gaga oldu.

Eski stilisti Brandon Maxwell tarafından tasarlanan 4 kıyafetle geceye katılan Gaga, iç içe geçmiş kıyafetlerini bir şov tadında üstünden çıkartarak kırmızı halıda yürüdü.

Önce fuşya renginde, uzun bir kuyruğu bulunan bir elbise ile salona girdi. Ardından elbiseyi çıkardı ve içinden başka bir siyah elbise çıktı. Eline aldığı şemsiye ile şovunu sürdüren Gaga, yürürken yine soyundu ve bu kez yine fuşya rengi, ip askılı bir elbise ile karşımıza çıktı. Bu kıyafete uygun gösterisini yaptıktan sonra sıra finaldeydi.

Finalde merdivenlere çıkan Lady Gaga, üzerindeki fuşya elbiseyi çıkardı ve o ilk başlarda tanıdığımız Gaga’yı bize gösterdi. Siyah bir iç çamaşırı giyen Gaga, kıyafetini file çoraplar ve kendisiyle bütünleşmiş, çok yüksek topuklu platform botlarla kombinledi.

Hem galanın ev sahibi olması, hem de temanın ‘Camp’ olması nedeniyle gün de Lady Gaga’nın günü oldu haliyle. Zira Camp stilini dünyada en iyi uygulayan isim Lady Gaga ve bu konuda ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Taklit Kavgası

 

 

 

Lady Gaga MET Gala MET Gala 2019 New York Kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500