Mezdeke Grubunda Akıl Almaz Cinayet!

Bir döneme damgasını vuran Mezdeke dans grubunun eski dansçısı evinde ölü bulundu.

Mezdeke Grubunda Akıl Almaz Cinayet!
Mezdeke Grubunda Akıl Almaz Cinayet! Meltem Yuksel
Bu içerik 2277 kez okundu.

 

Ünlü Mezdeke dans grubu üyesi 49 yaşındaki Aynur Kanbur Fulya' daki evinde öldürülmüş olarak bulundu.

Akşam  saat 20:15 civarında Şişli Fulya, Narçiçeği Sokak’ta Mimozai Apartmanında işlenen cinayette Aynur Kanbur vücudunun çeşitli bölgelerine isabet eden 6 kurşun ile olay yerinde hayatını kaybetti.

Cinayetin apartmanın giriş katında meydana geldiği, tespit edildi. İddialara göre, ilk silah sesini duyan komşuları önce balkona çıkmış fakat dışarıda herhangi bir şeyin olmadığını fark edince apartmanın içinde merdivenlere doğru yöneldi. Kaçan 2 zanlıyı gören apartman sakinleri hemen polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri Kanbur’un evde cansız bedeni ile karşılaştı. İnceleme ekipleri ünlü dansçının vücuduna 5 ve 1 tane de başına isabet eden kurşunlarla öldürüldüğünü tespit etti. Cinayeti işledikten sonra olay yerinden kaçan zanlıyı yakalamak için polisler çevrede olan bütün kameraları inceleme altına aldı ve sabaha kadar 10 kişinin ifadesine başvurdu. Kanbur’un hiç kimseyle sorunu olmadığı öğrenildi. Cinayetin işlendiği sırada evde sadece dansçının olduğu ve kızının işten çıkıp eve gelmek üzere olduğu öğrenildi.

PLANLANMIŞ CİNAYET Mİ?

Dışarıya çöp atmak istediği sırada kurşunların hedefi haline gelen Kanbur’un planlanmış bir cinayete kurban gittiğine dair şüpheleri olan polis ekiplerinin geniş çapta bir soruşturma başlattıkları bildirildi. Talihsiz kadının ablası ve yakın komşuları gözyaşlarına boğularak "yeter artık durdurun kadın cinayetlerini, bir son verilsin" dedikleri söylendi.

Mezdeke dans grubu Mezdeke dans Aynur Kanbur Mezdeke üyesi öldürüldü son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500