Midesini Küçülttü; Yeniden Doğdu

Fazla kilolarıyla tanınan ünlü oyuncu Çiçek Dilligil, kilo vermesini sağlayan ameliyatın birinci yılını sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla kutladı.

Midesini Küçülttü; Yeniden Doğdu
Midesini Küçülttü; Yeniden Doğdu Nilay Işık
Bu içerik 3146 kez okundu.

90'lı yılların sonunda yayımlanan 'Baskül Ailesi' dizisinde rol alan ve fazla kilolarıyla tanınan oyuncu Çiçek Dilligil, kilo vermesini sağlayan ameliyatın yıldönümünü kutladı.

Kadraja sığamadığı gerekçesiyle mide küçültme operasyonu geçiren Dilligil, bir sene önce verdiği kararın mutluluğunu Instagram üzerinden ilan etti.

96 kiloya geldiğinde bıçak altına yatma kararı alan ünlü oyuncu, ameliyatının birinci yıldönümünü kutladı ve 'Bugün benim ikinci doğum günüm' ifadelerini kullandı.

Mide küçültme ameliyatını olabilmek için 8 tane doktor dolaştığı ve ciddi bir check up'tan geçtiği bilinen Çiçek Dilligil, geçirdiği operasyonun ardından 30 kilo vererek magazin gündeminde büyük yankı uyandırmıştı.

çiçek dilligil çiçek dilligil kim çiçek dilligil instagram çiçek dilligil eski hali çiçek dilligil yeni hali baskül ailesi çiçek dilligil baskül çiçek dilligil ameliyat mide küçültme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500