Millet Can Derdinde; Şeyma Eğlence!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın 13 senelik evliliğinin sona ermesine neden olan Şeyma Subaşı, 'Survivor 2017'nin gerçekleştiği Dominik'in keyfini çıkarmaya başladı.

Millet Can Derdinde; Şeyma Eğlence!
Millet Can Derdinde; Şeyma Eğlence! Nilay Işık
Bu içerik 2007 kez okundu.

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın, Zeynep Ilıcalı ile 13 senedir devam ettirdiği evliliğinin sona ermesine neden olan Şeyma Subaşı, 'Survivor 2017'nin yayımlanmasıyla birlikte adanın keyfini çıkarmaya başladı.

Geçtiğimiz sene gerçekleşen 'Survivor' yarışması süresince de adada kalarak keyif yapan Subaşı, bu sene de kızı Melisa ile birlikte yaptığı sosyal medya paylaşımlarına start verdi.

'Survivor' tişörtü ile poz veren ve bulduğu her fırsatı değerlendirerek eğlenmeye çalışan genç kadın, Instagram paylaşımlarına bir türlü doyamadı. Kızı Melisa'ya da pozlar verdirerek beğeni yağmuruna tutulan Subaşı, 'Survivor'ın en çok kendisine yaradığı şeklinde yorumlar aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Bella'nın Göğüslerini Görmeyen Kaldı mı?
 
Şeyma Subaşı Şeyma Subaşı Kızı Şeyma Subaşı Kim Şeyma Subaşı Instagram Acun Acun Ilıcalı Acun Medya TV8 Survivor Survivor 2017 Acun Şeyma Subaşı Acun Sevgilisi Şeyma Subaşı Kızı Melisa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500