Minik Ciddi Adam da Okullu Oldu

2005 senesinden beri devam eden evliliğinden dünyaya gelen oğlu Can'ın okuldaki ilk günü için fotoğraf çeken Sedef Avcı, bu fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaşarak mutluluğunu ilan etti.

Minik Ciddi Adam da Okullu Oldu
Minik Ciddi Adam da Okullu Oldu Nilay Işık
Bu içerik 2842 kez okundu.

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Kıvanç Kasabalı ile 2005 senesinden beri devam eden evliliğinden dünyaya gelen oğlu Can'ın okuldaki ilk günü için çektiği fotoğrafları sosyal medya üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Sedef Avcı, mutluluğunu sevenleriyle paylaştı.

Oğlunun sırt çantalı bir fotoğrafını paylaşarak altına 'Benim küçük ciddi adamım' notunu düşen ünlü oyuncu, oğlunun okula başlayışına yönelik duyduğu sevinci gizleyemedi.

Bir de aile fotoğrafı paylaşan Sedef Avcı, 'Bugün okulumuzun ilk günü. Tüm miniklerin yeni okul donemi hayırlı olsun. Çok öptük' ifadeleriyle paylaştığı bu fotoğrafına yaklaşık 17 bin beğeni almayı başardı.

sedef avcı sedef avcı eşi sedef avcı kocası sedef avcı kıvanç kasabalı sedef avcı oğlu sedef avcı oğlu can sedef avcı instagram sedef avcı oğlu okul kıvanç kasabalı kıvanç kasabalı eşi kıvanç kasabalı oğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500