Minik Serçe Gecesini Mahvetti

Yılmaz Erdoğan'ın uzun zamandır beklenen 'Münaşaka' isimli gösterisini izlemeye giden Sezen Aksu, habercilerin kendisine olan yoğun ilgisi nedeniyle vazgeçip geri döndü.

Minik Serçe Gecesini Mahvetti
Minik Serçe Gecesini Mahvetti Nilay Işık
Bu içerik 1143 kez okundu.

Ünlü yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın uzun zamandır beklenen 'Münaşaka' isimli tek kişilik gösterisini seyretmeye giden Sezen Aksu, habercilerin kendisine olan yoğun ilgisi nedeniyle gösteriyi izlemekten vazgeçerek geri döndü.

Geçtiğimiz akşam Maslak Uniq İstanbul'da sahne alan Erdoğan'ın 'Münaşaka' isimli gösterisine Minik Serçe damgasını vurdu. Etkinliğe misafir olarak katılacak ünlü isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı, otoparktan direkt olarak gösterimin olduğu salona geçmek istedi. VIP minibüsü ile otoparkta bekleyen Aksu, habercilerin kendisine olan yoğun ilgisi karşısında çok sinirlendi. Bir süre aracından çıkmayarak habercilerin gitmesini bekleyen sanatçı, salona girebileceği başka bir kapı bulamayınca organizasyona sitem etti ve basının kapıdan uzaklaştırılmasını istedi.

Sinirlenerek gösteriyi izlemekten vazgeçen ve evine dönen Minik Serçe, kendisini arayarak geri dönmesini talep eden organizasyon yetkililerini sert bir şekilde reddetti. Yaşanan olaylardan haberdar olan Yılmaz Erdoğan'ın ise gösterisine çıkmadan önce yaşanan bu talihsizlikten ötürü moralinin bozulduğu öğrenildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Boşanma Sonrası Ekonomik Buhranda
 
Yılmaz Erdoğan Yılmaz Erdoğan Tiyatro Yılmaz Erdoğan Münaşaka Yılmaz Erdoğan Sezen Aksu Sezen Aksu Sezen Aksu Münaşaka Minik Serçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500