Miss Turkey Güzeli Tacını Geri Verdi

Miss Turkey International kraliçesi seçilen Çağla Çukurova tacını geri verdiğini açıkladı.

Miss Turkey Güzeli Tacını Geri Verdi
Miss Turkey Güzeli Tacını Geri Verdi Meltem Yuksel
Bu içerik 1453 kez okundu.

Antalya Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezinde 5 yıldızlı otelde düzenlenen Miss Turkey 2016 yarışmasında 20 güzel bayan arasından seçilen Çağla Çukurova herkesi şaşırtarak yarışmadan çekildiğini açıkladı.

Miss Turkey International yarışmasında, Buse İskenderoğlu Miss Turkey World kraliçesi, Tansu Sıla Çakır Miss Turkey Universe kraliçesi ve Çağla Çukurova ise Miss Turkey İnternational kraliçesi olarak açıklandı.

Fakat Çukurova yarışmadan çekildiğini açıklayarak; “Miss Turkey 2016 4. lük tacını kendi kararımla geri verdim. Beni şimdiye kadar destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Ne olursa olsun bundan sonra yaptığım her iye ülkemi en güzel şekilde temsil edeceğime inanamıyorum. Çok çok teşekkürler” dedi.

Miss Turkey tarafından yapılan açıklamada ise;

“Kendi ve şahsi kararıyla Çağla Çukurova tacını geri vererek yarışmadan geri çekildiğini açıklamıştır. Kendisine teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılarının devamını dileriz. Miss Turkey 2016 Jüri üyelerinin ortak kararıyla Miss International ünvanı, 15 numaralı finalistimiz Dilara Kursun olarak deklare edilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız” denildi.

miss turkey antalya belek güzel yarışma çağla çukurova
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500