Demet Akalın’ın Haciz İsyanı

Geçtiğimiz gün evine gelen haciz sonrasında da Okan Kurt'la olan altı yıllık evliliğini bitiren Demet Akalın, evine gelen haciz memurlarından isyan etti. Haciz işlemi yapılırken kopan hortumlar nedeniyle Demet Akalın’ın lüks villasını su bastı.

Magazin - 2018-09-14 17:40:40

Demet Akalın’ın Haciz İsyanı
Bu içerik 1750 kez okundu.

Demet Akalın evine gelen hacizin ardından eşi Okan Kurt’a dava açmış ve çift 6,5 yıllık evliliklerini tek celsede noktalamıştı. Haciz işlemi yapılırken kopan hortumlar nedeniyle şarkıcının lüks villasını su bastı.

Akalın’ın odası ve çocuğunun eşyaları kullanılamaz hale geldi. Ünlü şarkıcı, isyanını Instagram sayfasında paylaştığı şu notla dile getirdi.

"Şimdi size ne diyeyim ben! Gelen avukat, gelen icra müdürü hakkınızda suç duyurusunu da yapacağım! Şu evimin sökemediğiniz, kopardığınız hortumlar bu yağmurda evi su bastırdı. “Kurutma makinelerini de almışsınız, çocuğumun eşyaları perişan! Ya ben size o gün kendi ellerimle çay servisi yaptım. Müdüre güvendim, çektim çıktım evden kızımla! Bu evi bu hale getirecek ben size ne yaptım? Soruyorum ne yaptım? Borçlu beyefendiye, doğum yapan çocuğuna kızımın altınlarından götürmüştü koştura koştura babası.

Ben sizden rica ettim. ‘Hira’nın ilkokul günü girmeyin odasına’ dedim. ‘Televizyon, klima ne varsa alacağız’ dediniz! Sizin derdiniz ben değilim, borçlunuz da ben değilim. O ‘formalite boşandı’ diyenlerin hepsini yüce Rabbim’e havale ediyorum! Nerede çocuk, nerede aile mahkemesi! Nerede benim hakkım!"

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Babaya Set Ziyareti

Haber: Meltem Yuksel
Sende Yorumla...
Çeşme'de Aşka Geldi

Çeşme'de Aşka Geldi

17:50 - Magazin

75 Yaşında Olduğuna Kim İnanır?

75 Yaşında Olduğuna Kim İnanır?

17:34 - Magazin

Bikinili Görüntüsüyle Olay Oldu

Bikinili Görüntüsüyle Olay Oldu

16:51 - Magazin

Davullu Zurnalı Gelin Alma

Davullu Zurnalı Gelin Alma

15:43 - Spor-Magazin

Sıfır Makyaj Bergüzar

Sıfır Makyaj Bergüzar

15:50 - Magazin

MAGAZİNKAFE: EN ÇARPICI VE EN GÜNCEL MAGAZİN HABERLERİ