Eda Ece’den Sürpriz Destek

‘Yasak Elma’ dizisinin başrol oyuncularından Eda Ece, sette Talat Bulut ve kostüm asistanı Özge Şimşek'nin arasında yaşanan taciz olayı hakkında ilk kez açıklamada bulundu. Güzel oyuncu genç kızın arkasında olduğunu belirtti.

Magazin - 2018-06-12 16:35:38

Eda Ece’den Sürpriz Destek
Bu içerik 725 kez okundu.

Bebek’te görüntülenen Eda Ece, ‘Yasak Elma’ dizisinde Talat Bulut ile kostüm asistanı Özge Şimşek arasında yaşanan taciz olayı hakkında konuştu.

Buğra Gülsoy’un da aralarında bulunduğu arkadaşlarıyla bir kafede oturan oyuncu, çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.  Taciz iddiaları hakkında ilk kez açıklamada bulunan genç oyuncu çok güzel bir sezon geçirdiklerini ve son set günü böyle bir olayın ortaya çıktığını söyledi.

Ece; “Biz Talat Bey'le çok samimi olmadık, tamamen profesyonelce bir çalışma içindeydik. Olayı yaşayan kızla konuştuk. Talat Bey'i de zaten her gün yayınlardan dinliyoruz. Olay mahkemeye taşındı. Eğer savcı dava açılmasına karar verirse doğal olarak Özge Şimşek'in arkasında duracağız. Mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır” dedi.

Muhabirlerin kostüm asistanı Özge Şimşek’i haklı bulup bulmadığı sorusu üzerine bir hayli ilginç cevap veren Eda Ece; “Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz. Eline ne geçecek ki… Ben de bir kadınım, benim başıma böyle bir şey gelmese bu tarz bir ithamla kendimi sıkıntıya düşürmek istemem. O kız niye böyle bir şey yapsın? Ünlü ya da oyuncu olma gibi bir derdi yok sonuçta, o kız öyle biri değil” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Taciz İddiası ‘Yasak Elma’yı Bitiriyor mu?

Haber: Meltem Yuksel
Sende Yorumla...
9 Milyon TL'lik Huzur!

9 Milyon TL'lik Huzur!

17:17 - Magazin

"Allah Beni Öldürmedi"

16:17 - Magazin

Chole Diyet İşine Giriyor

Chole Diyet İşine Giriyor

16:12 - Magazin

Murat ve Aslı Evleniyor mu?

Murat ve Aslı Evleniyor mu?

15:07 - Magazin

“Bu Nasıl 46”

“Bu Nasıl 46”

15:04 - Magazin

MAGAZİNKAFE: EN ÇARPICI VE EN GÜNCEL MAGAZİN HABERLERİ