Eşcinsel İddialarına Son Noktayı Koydu

Sosyal medya hesabı üzerinden sevgilisi Özay Bakır’la yollarını ayırma kararı aldığını açıklayan Seren Serengil, Cengiz Semercioğlu’nun ısrarı üzerine ayrılık sebebini gözyaşları içinde canlı yayında anlattı.

Magazin - 2017-12-05 15:31:46

Eşcinsel İddialarına Son Noktayı Koydu
Bu içerik 2216 kez okundu.

Seren Serengil, uzun süredir aşk yaşadığı Özay Bakır’la yolarını ayırma kararı almıştı. Ayrılık sonrası birçok internet sitesinde Özay Bakır’ın eşcinsel olduğu ve bu yüzden ikilinin ayrıldığı yönünde haberler çıktı.  

Bu duruma bir hayli sinirlenen Seren Serengil çıkan haberlere adeta ateş püskürdü. Duymayan Kalmasın programında Cengiz Semercioğlu’yla birlikte sunuculuk yapan Serengil çıkan iddialar karşısında ilk ve son kez konuşacağını söyledi.

Neden ayrıldıklarını anlatırken zaman zaman gözyaşlarını tutamayan şarkıcı; “Ben sosyal medyadan ifşa ettiğim zaman karşı tarafı zor durumda bırakmak istemedim. Onun bir ailesi var onları zor durumda bırakmak istemem. Özay’ın annesinin gözünden akacak bir damla gözyaşı için canımı veririm. Takipçilerimin yazdıkları her şeyi okuyorum, insan bazen sarıl sarmalanmak istiyor bunu uzun zamandır yaşamıyordum. Konuştukça üzülüyorum, konuşmayınca aklıma gelmiyor ama konuşmak zorundayım çünkü Özay hakkında çok çirkin şeyler yazılıyor. Bunun sebebi de aynı mekanda çalıştığı başka bir adamdır. Özay sahneye çıktığında o adam Özay’a çok yakın davranıyordu. Sarılıp 'aşkım' diyordu. Ben Özay’ı uyardım. Çok rahatsız oluyordum. 'Mekandan ayrıl bu kötü bir izlenim, saçma sapan haberler çıkar' dedim. 'Ya sen ayrıl ya da, o ayrılsın' dedim ama olmadı. Bu yazılıp çizilenler iftira. Özay benim erkek arkadaşımdı. Böyle bir şey olsa ilk ben bilirdim. Ayrılık sebebimiz yine o çalıştığı mekanla ilgili ama bu değil. İkimizin arasında ve öyle kalacak. Özay çok iyi çok temiz bir çocuk. Bizde çok güzel bir aşk yaşadık. Ona haksızlık yapılmasın.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Bundan Sonra Bana Selam Bile Verme!"

Haber: Meltem Yuksel
Sende Yorumla...
“Şeyma’yı Yoran Hayat Bize Ne Yapmaz”

“Şeyma’yı Yoran Hayat Bize Ne Yapmaz”

18:01 - Magazin

"İçimden Bir Dana Çıktı"

16:33 - Magazin

Usta Sanatçı Hastaneye Kaldırıldı

Usta Sanatçı Hastaneye Kaldırıldı

15:50 - Magazin

Biz Mutluyuz Pozu

Biz Mutluyuz Pozu

15:48 - Magazin

"Keşke Herkes Senin Gibi Olsa"

15:18 - Magazin

MAGAZİNKAFE: EN ÇARPICI VE EN GÜNCEL MAGAZİN HABERLERİ