Günel Reza’dan Ucuz Kurtulmuş

Oyuncu Berna Laçin, Amerika'da yargılanması devam eden Reza Zarrab'la ilgili unutulmaya yüz tutmuş bir detay paylaştı. Laçin bir dönem Zarrab’ın sevgilisi olan Günel’in ucuz kurtulduğunu söyledi.

Magazin - 2017-12-05 14:58:04

Günel Reza’dan Ucuz Kurtulmuş
Bu içerik 1703 kez okundu.

Şarkıcı Ebru Gündeş’in kocası Reza Zarrab’tan boşanmak için harekete geçtiği haberleri basında geniş yer alırken, oyuncu Berna Laçin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerini yıllar öncesine götürdü.

Reza Zarrab’ın henüz Türkiye’de bulunduğu ilk yıllara geri dönen Laçin, Zarrab’ın şarkıcı Günel’le olan ilişkisini hatırlattı ve günümüzde yaşanan olaylara göndermede bulunarak; “Aklıma geldi,10 sene evvel Rıza Bey şarkıcı Günel ile sevgiliydi. Günel terkedilmiş bir de üstüne 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Her şerde bir hayır var dedikleri böyle bir şey herhalde. Meğer ucuz kurtarmış kız” dedi.

Azeri güzeli Günel ve Reza Zarrab yaklaşık 8 yıl süren birlikteliklerini sürpriz şekilde sonlandırmış ve İranlı iş adamı Ebru Gündeş’le aşk yaşamaya başlamıştı. Günel bu ayrılık henüz tazeyken katıldığı programlarda Zarrab’ın kendisini sevdiğini söylese de Gündeş’in bir yıl sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Yıl 2012 Gözler Lens Saçlarda Boya Yok”

Haber: Meltem Yuksel
Sende Yorumla...
Ünlü Modacı İntihar Etti

Ünlü Modacı İntihar Etti

18:07 - Magazin

Şebnem Bozoklu’nun Baba Acısı

Şebnem Bozoklu’nun Baba Acısı

16:25 - Magazin

10 Yıllık Evlilik Tek Celsede Bitti

10 Yıllık Evlilik Tek Celsede Bitti

16:06 - Magazin

Duayen Sunucu Yoğun Bakımda

Duayen Sunucu Yoğun Bakımda

16:04 - Magazin

Aldığı Kilolarla Böyle Dalga Geçti

Aldığı Kilolarla Böyle Dalga Geçti

17:46 - Magazin

MAGAZİNKAFE: EN ÇARPICI VE EN GÜNCEL MAGAZİN HABERLERİ