Hayko İle Dalga Geçen Asena Özür Diledi

Hayko Cepkin’in fotoğrafıyla birlikte tek farı açık olan bir otomobil karesi paylaşan Asena Atalay, gelen tepkilerden sonra özür diledi. Atalay, ünlü şarkıcının fiziksel özelliğinin öyle olduğunu bilmediğini, öyle bir tarzı olduğunu düşündüğünü söyledi.

Magazin - 2018-01-13 17:30:35

Hayko İle Dalga Geçen Asena Özür Diledi
Bu içerik 996 kez okundu.

Doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin'in bir karesini tek farı açık olan bir otomobil fotoğrafına benzeten Asena Atalay, paylaşımına gülen surat emojisi eklemişti. Gelen tepkilerden sonra açıklamada bulunan Atalay, şarkıcıdan özür diledi.

Esin Övet’e yaptığı açıklamada Hayko’nun özünde öyle makyaj yapıp öyle bir tarzı var zannettiğini söyleyen Atalay; “Ben o fotoğrafı koyunca yapımcım Timuçin Güner aradı. Bana, Hayko'nun fiziksel özelliğinin öyle olduğunu söyledi. O an beynimden aşağıya kaynar sular döküldü. Çok üzüldüm. Gerçekten samimiyetime inan.

Hayko'dan çok ama çok özür dilerim. Bilerek gözünü kapatıyor, saçını öyle yapıyor zannediyordum. Hani müziği sert bir müzik ya, tarzı o zannediyordum. İnanın bilerek yapmadım. Bu bilerek yapılacak bir şey değil. Esin inan bu normal bir hareket değil. Düşününce gerçekten korkunç. Hâlâ soğuk terler döküyorum. Çok ama çok özür dilerim sevenlerinden ve Hayko'dan” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Eyvah Annem Görmesin"

 

Haber: Meltem Yuksel
Sende Yorumla...
Berkay'dan Açıklama

Berkay'dan Açıklama

17:33 - Magazin

İşte Piraye ve Rutkay Kerim

İşte Piraye ve Rutkay Kerim

17:18 - Magazin

Sıla ve Ahmet Kural Barıştı!

Sıla ve Ahmet Kural Barıştı!

17:00 - Magazin

Hakan Peker Kanal Bastı

Hakan Peker Kanal Bastı

15:59 - Magazin

“45 Değil 30 Yaşındayım”

“45 Değil 30 Yaşındayım”

17:15 - Magazin

MAGAZİNKAFE: EN ÇARPICI VE EN GÜNCEL MAGAZİN HABERLERİ