Tatlıses’ten “Aşık Değilim” Düzeltmesi

Eski eşi ve çocuğunun annesi Ayşegül Yıldız’a aşık olmadığı halede evlenmek istediğini söyleyen İbrahim Tatlıses, gelen tepkilerden sonra açıklamada bulundu.

Magazin - 2018-01-12 15:20:30

Tatlıses’ten “Aşık Değilim” Düzeltmesi
Bu içerik 1136 kez okundu.

Seda Sayan’ın programına, verdiği röportajla konuk olan ve eski eşi Ayşegül Yıldız’a yaptığı evlilik teklifiyle gündeme gelen İbrahim Tatlıses, gelen tepkilerden sonra ‘Aşık değilim’ ifadesi hakkında açıklamada bulundu.

“Kızım Elif'in annesi Ayşegül Yıldız'a evlenme teklifim olacak. Ayşegül'e aşık değilim, ama kızımın annesiyle evlenmek istiyorum” şeklinde bir ifade kullandığına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Tatlıses;

Geçtiğimiz günlerde verdiğim röportajda, bana şuan aşık mısınız diye bir soru soruldu, bende şuan aşık değilim dedim. Sonra evlenmeyi düşünür müsünüz diye sordular, evet dedim. Şimdi siz olayı Ayşegül Hanım’ı sevmiyorum a nasıl bağladınız merak ettim, nasıl konuşuyorsunuz. Bu da başka bir yanlış, insan sevmediği insanla 19 yıl nasıl birlikte olur... Ayşegül Hanım Elif’imin, altın ufağımın anasıdır... Sevmemek, saymamak mümkün mü, şimdi sorarım sizlere... Benim sevgim bakidir.

Saygılarımla...” dedi.


Haber: Meltem Yuksel
Sende Yorumla...
Evlilik Teklifine Ret Cevabı

Evlilik Teklifine Ret Cevabı

17:50 - Magazin

Çocuğa Kayyum Şoku!

Çocuğa Kayyum Şoku!

17:42 - Magazin

Demet Akalın’ın Haciz İsyanı

Demet Akalın’ın Haciz İsyanı

17:40 - Magazin

Babaya Set Ziyareti

Babaya Set Ziyareti

17:28 - Magazin

MFÖ'nün Fuat'ı Genç Sevgilisiyle

MFÖ'nün Fuat'ı Genç Sevgilisiyle

16:29 - Magazin

MAGAZİNKAFE: EN ÇARPICI VE EN GÜNCEL MAGAZİN HABERLERİ