Müge Anlı'da Akıl Almaz Olay

Müge Anlı’nın sunumuyla ATV ekranlarında ‘Tatlı Sert’ programında izleyen herkesi şok eden bir olay yaşandı.

Müge Anlı'da Akıl Almaz Olay
Müge Anlı'da Akıl Almaz Olay Meltem Yuksel
Bu içerik 3285 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Müge Anlı’nın sunumuyla yayınlanan ‘Tatlı Sert’ isimli programda yıllarca kadın olduğu bilinen hemşirenin aslında erkek olduğu hayatını kaybedince ortaya çıktı. Gerçek ismi Nail Ç. Olan kişinin eşi olayın aslını öğrenince büyük bir şok yaşadı.

Olayı anlı yayında anlatan Anlı, Şükran Ataş isimli birisi vefat edince hastaneye götürülüyor ve orada erkek olduğu anlaşılınca da adli tıpa götürüldüğünü söyledi. Tamamen kadın görünümlü adamın erkek olduğu anlaşılınca stüdyo da olan herkes şaşkınlığını gözleyemedi.

Kumburgaz’da ikamet ve butik işleten Şükran Aktaş, isimli kişi 8 Mart’ta rahatsızlanarak Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede ise şahsın pembe kimlikle nasıl geldiği ve aslında erkek olduğu söylenerek Adli Tıp’a götürüldü. İşin daha ilginç yanı ise Aktaş’ın 22 yaşında bir kız olması. Olayı duyan genç kız ise büyük bir şok yaşadı.

Gerçek adı Nail Ç. Olduğu öne sürülen Şükran Aktaş kimlikli şahsın eşi ise ondan çocuğu olduğu ve yıllarca Çapa Tıp’ta hemşire olarak çalıştığını ifade etti. Yaşanılanlara bir türlü inanamayan Nail Ç.’nin ailesi ise bir gün köye gelip askere gideceğini belirterek evraklarını aldığını ve kendisinden bir daha haber almadıklarını en son 12 yaşında gördüklerini belirterek köyde hamile dolaşan bir kadının kardeşine çok benzediğini ifade etti.

Akıllarda büyük bir merak uyandıran soru ise Nail Ç.’nin 22 yaşında olan kızının gerçek ailesinin kim olduğunu. Şahsın genç kızı fakir bir aileden evlatlık aldığını söylediği açıklandı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bollywood Yıldızı 52 Yaşında

 

 

Müge Anlı Tatlı Sert Hemşire ATV Silivri Kadın Erkek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500