Münir Özkul’un Kızından Yürek Yakan Açıklama!

Uzun süredir tedavi altında olan usta oyuncu Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, bir televizyon programına telefonla bağlanarak babasının son durumu hakkında bilgi verdi.

Münir Özkul’un Kızından Yürek Yakan Açıklama!
Münir Özkul’un Kızından Yürek Yakan Açıklama! Dilay Aydın
Bu içerik 13786 kez okundu.

 

Rahatsızlığı nedeniyle uzun süredir ekranlarda göremediğimiz, yatağa bağlı bir şekilde tedavisi devam eden Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, babasıyla ilgili ayrıntıları Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar adlı programda anlattı.

Geçtiğimiz günlerde Kenan Işık’ın durumu ile ilgili, ‘’İnsanın beyni işlemeyince yaşamasının bir anlamı yok.’’ ifadesiyle düşüncelerini açıklayan Haldun Dormen’i anlaşılabilir bulduğunu dile getiren Güner Özkul, başarılı oyuncunun empati kurarak bu sözleri söylemiş olabileceğini izleyicilerle paylaştı. Hasta yakınlarının kendi vicdanlarını rahatlatmak ya da hastaya olan bağlılıklarından dolayı ellerinden geleni yapmış olmak isteyeceklerini de sözlerine ekleyen Güner Özkul, bu konuda duyulan en ufak bir şüphenin hasta yakınlarını oldukça fazla üzeceğini, bu yüzden de Haldun Dormen’in sözlerine tepki gösterildiğini ifadesine ekledi.


Kenan Işık’ın rahatsızlığının belli bir süreç içinde oluşmadığını, kaza sonucu birdenbire gerçekleştiğini söyleyen Güner Özkul, babasının hastalığının daha farklı olduğunu, bunun uzun bir zaman diliminde geliştiğini dile getirdi.

Babasını tanıyan, onunla çalışan insanların zaman zaman ‘Böyle yaşamasa, artık gitse.’ şeklinde cümleler kurduğunu söyleyen Güner Özkul, ‘’Gitmesi gerekiyorsa gider diye düşünüyorum’’ sözlerinin ardından ‘’Babamın kulağına fısıldayıp ‘hadi git artık’ diyecek halim yok.’’ açıklamasında bulundu.

Münir Özkul’un artık 91 yaşında olduğunu ve hastalığının yanında yaşlılığın da söz konusu olduğunu söyleyen Güner Özkul, yaşanacak olan süreci yavaş yavaş izleyeceklerini de sözlerine ekledi.

Münir Özkul Münir Özkul öldü mü Münir Özkul kızı Münir Özkul son durum Kenan Işık Kenan Işık son durum son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500