Murat Boz Hadise’yi Yalanladı

Bodrum’da annesi ile yaptığı konuşmaların basına sızmasından sonra evinin dinlendiğini söyleyen Murat Boz, geçtiğimiz günlerde Hadise’nin “Murat’ın evinde böcek çıktı” şeklinde konuşmasını yalanlayarak kendisini yanlış anladığını söyledi.

Murat Boz Hadise’yi Yalanladı
Murat Boz Hadise’yi Yalanladı Meltem Yuksel
Bu içerik 1379 kez okundu.

29 Haziran tarihinde Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver’le Gümüşlük’teki villasında tatil yapıyordu. İki sevgili, Boz Ailesi ile tatilin tadını çıkarırken, Boz’un annesi, sevgilisi ve abisi arasında geçen bazı konuşmalar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Bunun üzerine şarkıcı annesi, sevgilisi ve abisinin olduğu tatil ortamında seslerinin gizlice kaydedilip yayınlandığını iddia edip mahkemeye başvurmuş fakat takipsizlik sonuçlanmıştı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından duyduğu rahatsızlığı sosyal medya hesabından dile getiren Murat Boz, konunun arkasını bırakmayacağını da annesi üzerinden de bir şikayet gerçekleştireceğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili olarak fikri sorulan Hadise arkadaşını savunmak isterken büyük bir yanlış anlaşılmaya neden olmuş ve Murat Boz’la konuştuğunu ve evine böcek yerleştirildiğini bunun da çok ileri boyutta bir özel hayata ihlali olduğunu söylemişti.

Instagram hesabından yeni bir açıklamada bulunan Boz, bir yandan yaşananlar hakkında bilgi verirken bir yandan da Hadise’nin kendisini yanlış anladığını ve ortada bir ‘böcek’ olmadığını söyledi.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aleyna’dan Gomis’e Büyük Jest

Murat Boz Hadise Bodrum Gümüşlük Böcek Dava Savcı Mahkeme O Ses Türkiye Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500