Murat Boz Hakkında Çarpıcı Açıklama

Yaz aylarının gelmesiyle hareketlilik kazanan Bodrum gecelerinde geçtiğimiz gün Murat Boz’la isimleri anılan Nihal ve Bahar Candan Kardeşler sahne aldı. Bahar Candan, yine ünlü sanatçı hakkında oldukça ilginç açıklamalarda bulundu.

Murat Boz Hakkında Çarpıcı Açıklama
Murat Boz Hakkında Çarpıcı Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 1749 kez okundu.

Bodrum Gümbet barlar sokağı yaz aylarının gelmesiyle canlandı. Pasha Club’de sahne alan Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin sahnesinde neredeyse izdiham yaşandı. Yaklaşık 500 kişin izlemeye gelen yerli yabancı turistler bol bol fotoğraf çekti.

Sahne öncesinde kendisini bekleyen muhabirlerin sorularını yanıtlayan küçük kardeş Candan, Bodrum’da sahne aldığı için çok mutlu olduğunu ve her hafta mekanda sahne alıp şarkılarını söyleyeceğini belirtti. Yarışma programı, okul ve güzellik merkezindeki sorumluluklarından dolayı çok yorgun olduğunu ifade eden olaylı isim, Bodrum’da hem dinlenip hem de eğleneceğini söyledi.

Geçtiğimiz ay Eser Yenenler’in evinde Murat Boz’la eğlendikleri için magazin gündemine bomba gibi düşen Candan, hakkını yediklerini ve kendisi için büyük bir talihsizlik olduğunu ve söylemesi gereken her şeyi söylediğini ifade etti.

Bahar Candan’la görüntülendikten sonra Aslı Enver’le ayrılık haberleri çıkan Murat Boz hakkında açıklamada bulunan Candan, barışmaları ya da ayrılmış olmalarının umurunda olmadığını, kendisinin de bir özel hayatı olduğunu ve bunun da hiç kimseyi ilgilendirmediğini söyledi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Quality Ödül Töreni’nde Yıldızlar Geçidi

Bahar Candan Nihal Candan Bodrum Murat Boz Eser Yenenler Aslı Enver
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500