Murat Cemcir’in Sevgilisi Evli mi?

Oyuncu Murat Cemcir, herkesten sır gibi sakladığı sevgilisiyle geçtiğimiz akşam objektiflere yakalandı. Cemcir’in sevgilisinin evli olduğu için görüntü vermek istemediği iddia edilirken, genç kadının bir arkadaşının muhabirlere haberi yapmamaları için para teklif ettiği öğrenildi.

Murat Cemcir’in Sevgilisi Evli mi?
Murat Cemcir’in Sevgilisi Evli mi? Meltem Yuksel
Bu içerik 1309 kez okundu.

Oyuncu Murat Cemcir, geçtiğimiz akşam sevgilisiyle ilk kez objektiflere yakalandı. Sabahın ilk ışıklarına kadar Ortaköy'deki Ruby isimli mekanda arkadaşlarıyla eğlenen Cemcir ve sevgilisi, çıkışta aynı karede görüntü vermekten kurtulamadı.

Mekandan ilk olarak Cemcir'in gizemli sevgilisi çıktı. Yüzünü saklayarak taksiye binen genç kadının parmağında yüzük olması 'Evli mi?' sorusunu akla getirirken, kısa süre sonra dışarıya çıkan oyuncu güvenlik görevlileri eşliğinde hızlı adımlarla taksiye bindi.

Emre Abdullahoğlu'nun haberine göre, İstanbul sokaklarında turlayarak gazetecileri atlatmaya çalışan Cemcir, daha sonra Nişantaşı'nda sevgilisiyle sabah 05.30'da yeniden bir araya geldi. Muhabirleri fark eden oyuncu, başka bir taksiye binip hemen oradan ayrıldı.

Genç kadın ise "Parmağınızda yüzük var, evli misiniz?" sorusunu cevapsız bırakıp kendisini bekleyen VIP araca binerek hızla gözlerden kayboldu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hande’nin Yeni Aşkı Çapkınlık Turunda

 

Murat Cemcir Çalgı Çengi İşler Güçler Sevgili İstanbul Dizi Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500