Murat Özdemir Özür Diledi

Önce ‘Yemekteyiz’ daha sonra 'Masterchef Türkiye' programında ünlendikten sonra ruh sağlığı bozulan ve papağanına işkence ettiği için büyük tepki çeken Murat Özdemir tedavi gördüğü hastaneden bir video paylaştı ve herkesten özür diledi.

Murat Özdemir Özür Diledi
Murat Özdemir Özür Diledi Meltem Yuksel
Bu içerik 923 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

'Masterchef Türkiye' yarışmasından diskalifiye olmasının ardından papağanına işkence görüntülerini sosyal medyadan yayınlayan Murat Özdemir, büyük tepki çekmişti. Bu olayın ardından gözaltına alınan Özdemir, hastanede tedavi altına alınmıştı.

Yaptıklarından pişman olduğunu belirten Murat Özdemir, "Yaşanmaması gereken bir olay yaşandı. 3 senedir bakmakta olduğum papağanım ile ilgili bir video çektim ve kötü sonuçlar doğdu. Bundan dolayı herkesten, bütün hayvanlardan, insanlardan, hatta Acun Ilıcalı'dan çok özür diliyorum, lütfen özrümü kabul edin" ifadelerini kullandı.

Murat Özdemir, 2018’in son ayında papağanı Bahtiyar’a işkence yapmış ve bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Özdemir, papağana yaptığı zulüm ile gündeme gelmiş, toplumun büyük tepkisini çekmiş, gözaltına alındıktan sonra da adliyeye sevk edilmişti.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hatice Kalçasını Neden Açtığını Anlattı

 

 

 

 

Murat Özdemir Masterchef Türkiye Papağan Acun Ilıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500