Mustafa Denizli'ye Kayınbirader Dayağı

Mustafa Denizli, boşanma aşamasındaki eşinin ağabeyi tarafından darp edildiği iddiasına ilişkin davada ifade verdi.

Mustafa Denizli'ye Kayınbirader Dayağı
Mustafa Denizli'ye Kayınbirader Dayağı Meltem Yuksel
Bu içerik 810 kez okundu.

Mustafa Denizli, boşanma aşamasındaki eşinin ağabeyi tarafından darp edildiği iddiasına ilişkin davada ifade verdi.

İstanbul 5. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada şikayetçi Mustafa Denizli ile hakkında 'tehdit ve basit yaralama' suçundan 3 yıla kadar hapis istenen sanık Heja Elçi avukatlarıyla birlikte hazır bulundu. Denizli, eşinin ağabeyi tarafından 20 dakika boyunca darp edildiğini söylerken, sanık Heja Elçi ise bütün suçlamaları reddetti.

Elçi, kız kardeşinin 2016 yılında sıkıntılar yaşadığı için Ankara’ya annesinin yanına taşındığı söyleyip; “Bunun üzerine kardeşim ve Renaz'la birlikte 21 Eylül 2016'da konuşmak için Mustafa'nın evine geldik. Kardeşim evin alt katında Mustafa ile konuştu. Bir süre sonra yanımıza gelerek 'Mustafa'nın kendisini ciddiye almadığını' söyledi. Bunun üzerine Renaz ve ben Mustafa ile konuşmak için alt kata indik. Evin'in kendisinden boşanmak istediğini bu konuda ciddi olduğunu söyledik. Anlaşmalı şekilde evliliğin bitmesini istedik" dedi.

Mustafa Denizli’nin boşanma konusunda sürekli gel git halinde olduğunu söyleyen Elçi, kardeşi ve teknik adamın anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdiklerini, Mustafa'ya tehdit ve yaralamaya yönelik herhangi bir eylemi olmadığını söyledi.

Duruşmada daha sonra söz alan müşteki Mustafa Denizli, eşinin kendisinden boşanmak isteyerek annesinin evine gittikten bir süre sonra ağabeyleriyle evine geldiğini ve boşanma konusunda konuştuklarını anlattı.

Kendilerine eşini sevdiğimi ve boşanmak istemediğini söylemesi üzerine, sanki evin sahibi onlarmış gibi 'Şunu yapacaksın bunu yapacaksın' şeklinde konuşmalar geçtiğini kaydeden Denizli, "Kendilerine 'Evin'i aldatmış mıyım, dövmüş müyüm?' dedim. Anlaşmalı boşanma için 500 Bin Lira vereceğimi söyledim. Sanık Heja ise 'İlk rakamı 5 olacak ama sonu milyon olacak' dedi. Bunun üzerine yasal yollara başvurmasını söyledim" dedi.

Bu olaydan bir gün sonra Renaz ve Heja tekrar habersiz şekilde eve gelerek, “Bu iş bitecek, fakat bizim istediğimiz şekilde bitecek' şeklinde tehdit içerir konuşmaları oldu. Sonrasında olayın yaşandığı Pazar günü kapı çalındı. Heja, kapıyı açan hizmetçiyi iterek salona geldi. Ayağa kalkarak hoş geldin demek istediğimde direk kafama yumruk attı. Ben sersemlemiştim. Küfür ederek vurmaya devam etti. Yaklaşık 20 dakika boyunca defalarca bana vurdu. Bana 'Kafana da sıkarım gerekirse kendim de sıkarım yoksa sıktıracak birilerini bulurum' şeklinde sözler söyledi. Sersemlediğimden eve çıkışını hatırlamıyorum. Sanıktan şikayetçiyim" dedi.

Mahkeme dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yasak Aşk Davasında Skandal Sözler

Mustafa Denizli Ankara Boşanma Dava Darp Mahkeme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500