"Mustafa Kemal'in Düşmanı, Düşmanımdır"

Türk sinemasının önemli isimlerinden biri olan İlyas Salman, FETÖ üyesi olduğunu iddia eden bir şahıs hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Nilay Işık
Bu içerik 1427 kez okundu.

Ünlü oyuncu İlyas Salman, FETÖ üyesi olduğunu iddia eder nitelikte mesaj atan bir şahıs hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

12 Ağustos günü bir numaranın kendisini sık sık aradığını belirten Salman, telefonu açmadığını ve akşam üzeri 'Çok üzgünüm, telimi açma seni şikayet edeceğim FETÖ'cüsün demek ki' şeklinde bir mesaj aldığını açıkladı.

Mesajın, daha önce festival aracılığıyla tanıştığı Öznur isimli bir kadından geldiğini tahmin ettiğini ifade eden ünlü oyuncu, aynı kadının 2 gün sonra bir internet sitesinde kendisine iftira atarak terör örgütüne bağlı olduğu için gözaltına alındığı yönünde ifadeler kullandığını söyledi.

Yaşanan bu durum nedeniyle kendisine hakaret edildiğini ve ailesiyle zor durumda kaldığını vurgulayan Salman, telefon numarasını belirttiği kişiden davacı ve şikayetçi olduğunu kaydetti.

Suç duyurusunda bulunmasının ardından adliye bahçesinde kendisine uzatılan mikrofonlara konuşan usta oyuncu, sosyal medya üzerinde FETÖ'cü olduğu ve bundan dolayı gözaltına alındığı yönünde iddiaların dolaştığını fakat kendisinin Mustafa Kemal'e ihanet eden her örgütlenmenin, cemaatin ve tarikatın karşısında olduğunu ifade etti.

Böyle bir dedikodunun kötü kokusu altında ezilmenin kendisine yakışmayacağını açıklayan İlyas Salman, hakkında ortaya atılan iddiaları net bir şekilde yalanladı.

ilyas salman nereli ilyas salman kimdir ilyas salman ilyas salman fetö ilyas salman fethullah ilyas salman darbe ilyas salman kaç yaşında ilyas salman suç duyurusu ilyas salman atatürk ilyas salman fetöcü mü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500