Mustafa Topaloğlu’ndan Haber Var

Kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu'ndan iyi haber geldi. Yoğun bakıma alınan Topaloğlu'nun menajeri, sanatçının durumunun iyiye gittiğini açıkladı.

Mustafa Topaloğlu’ndan Haber Var
Mustafa Topaloğlu’ndan Haber Var Meltem Yuksel
Bu içerik 600 kez okundu.

Kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu'ndan iyi haber geldi. Yoğun bakıma alınan Topaloğlu'nun menajeri, sanatçının durumu hakkında açıklama yaptı.

Sabah saatlerinde rahatsızlanarak Kadıköy'de bulunan Dr. Siyami Hersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan şarkıcının kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı. Kalbinde bulunan damarların tıkandığı tespit edilen Topaloğlu'na ilk müdahale burada yapıldı. Kalbine stent takılan ünlü türkücünün müşahede altında tutulduğu öğrenildi.

Mustafa Topaloğlu'nun sağlık durumunun hakkında bilgi veren menajeri Fatih Dal, "Birkaç gündür bir rahatsızlığı vardı. Hava değişikliğinden ötürü yorgun olduğunu söylüyordu. Mustafa ağabeyde işleriyle ilgili ciddi bir yoğunluğu var. Bu yoğunluğun oluşturduğu strese bağlı olarak bir kriz yaşandı" dedi.

Ünlü türkücünün oğlu Çağlayan Topaloğlu da sosyal medya hesabından babasının durumunun iyiye gittiğini söyleyerek destek olan herkese teşekkür etti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İntikam Zamanı

Mustafa Topaloğlu Kalp Krizi Şarkıcı Türkü Hastane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500