Müstehcenlik Sınırlarını İyice Zorladı

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, bu defa sınırları iyice zorladı.

Müstehcenlik Sınırlarını İyice Zorladı
Müstehcenlik Sınırlarını İyice Zorladı Nilay Işık
Bu içerik 2046 kez okundu.

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan ve yaptığı cesur paylaşımlarıyla büyük beğeni toplayan dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, bu sefer de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ünlü isimler tarafından da oldukça kullanılan ve her perşembe günü eski günleri yâd etmek atına atılan #tbt hashtag'iyle eski bir fotoğrafını paylaşan Spears, büyük yankı uyandırdı.

Son derece müstehcen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunarak 'Old school #tbt' açıklamasını ekleyen ünlü şarkıcı, bu paylaşımıyla büyük beğeni topladı.

Geçtiğimiz günlerde de sütyensiz bir fotoğrafını paylaşarak dikkatleri üzerine toplayan Britney Spears, bu defa paylaştığı fotoğrafıyla sınırları iyice zorladı.

britney spears britney spears eşi britney spears evli mi britney spears sevgilisi britney spears çocukları britney spears kaç yaşında britney spears boyu britney spears instagram britney spears üstsüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500