Mutlulukları Yalnızca Üç Gün Sürdü

Ünlü futbolcu Caner Erkin ile 6 sene evli kalan Asena Atalay, Şükran Ovalı ile evlenen eski eşini icraya verdi.

Mutlulukları Yalnızca Üç Gün Sürdü
Mutlulukları Yalnızca Üç Gün Sürdü Nilay Işık
Bu içerik 2740 kez okundu.

Sevgilisi Şükran Ovalı ile dünya evine giren futbolcu Caner Erkin, 6 sene evli kaldığı eski eşi Asena Atalay tarafından icraya verildi.

Ödemesi gereken yoksulluk nafakasını ödemediği gerekçesi ile nikahtan 3 gün sonra Erkin'i mahkemeye veren Atalay, 120 bin liralık icra takibi başlattı. 29 Ocak 2016 tarihinde anlaşmalı olarak boşandığı eski eşinin bu hamlesi karşısında çok sinirlenen Erkin ise istenen tutarın kat kat fazlasını ödediğini belirterek iptal davası açtı.

İstanbul İcra Mahkemesi'ne başvuran ünlü futbolcu, avukatı aracılığıyla ödeme emrinin iptal edilmesini istedi ve ödemelerle ilgili banka dekontlarının bulunduğunu belirtti. Eski eşi Asena Atalay'a elden para verdiğine dair var olan tanıklarının mahkeme tarafından dinlenmesini, icra emrinin iptal edilmesini ve yargılama giderleri ile vekalet ücretlerinin de Atalay'a yükletilmesini isteyen Erkin'in talepleri, mahkeme tarafından değerlendirilme sürecine alındı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Aynı Kotun İçine Giremediler
 
caner erkin evlendi caner erkin düğün caner erkin caner erkin sevgilisi şükran ovalı caner erkin şükran ovalı caner erkin dövme asena erkin asena atalay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500