“Namusta Elime Su Dökemez”

‘Var Mısın Yok Musun’ isimli yarışma programında üne kavuşan Nursel Ergin dün akşam iş adamı Murat Akyer’le dünya evine girdi. Şimdilerde yemek programı sunan Ergin’in, evli iş adamını eşinden ayırıp, "Her şeye rağmen evlendik" sözlerine ünlü şarkıcı Demet Akalın’dan çok sert sözler geldi.

“Namusta Elime Su Dökemez”
“Namusta Elime Su Dökemez” Meltem Yuksel
Bu içerik 2341 kez okundu.

Var Mısın Yok Musun’ yarışmasıyla tanıdığımız daha sonra yemek programı sunuculuğuna soyunan Nursel Ergin, nişanlısı Murat Akyer ile geçtiğimiz akşam evlendi. Nursel Ergin’in “Her şeye rağmen evlendik” sözleri Demet Akalın’ın tepkisine neden oldu.

Akalın, twitter sayfasına isim vermeden; “Arkada kanserli bebek bırak. Üstüne evlenirken ‘Her şey inat’ de. Yuhhh yuh! Biz de bunlara prim verelim. Televizyona çıksınlar. Bize yazıklar olsun” dedi. Fakat Akalın’ın kullandığı kanserli bebek ifadesi yanlıştı çünkü kanseri yenen Murat Akyer’in çocuğu değil, ilk eşiydi.

Nursel Ergin'in Instagram hesabından bir takipçisi Ergin'e Akalın'ın bu paylaşımını hatırlatınca Ergin'de suskunluğunu bozarak "Demet, Seren birbirlerinin aynı mantıkta asla kale almayacağım gündemde kalmak için ne yapacağını şaşırmış iki şahıs. Beni hiç ilgilendirmiyor. Diğer kanallar magazinden anlamıyor herhalde, hiç başka kanalda konuşulmayan bu konuyu çevirip olayın ekmeğini yemeğe çalışıyor bunlar. Üstelik olayın aslı bu değilken. Herkes kendisine baksın valla ben gülüyorum, hiç etkilenmiyorum. Dürüstlükte kadınlıkta namusta elime suyu dökmeye bile layık değiller." yorumunda bulundu.


 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tuvana Türkay’ı Kovdular

Demet Akalın Düğün Evli Kanser Nursel Ergin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500