Ne Dostluğum Ne İş Arkadaşlığım...

Seda Sayan, sevgilisi Erkan Çelik’le ayrıldıktan sonra iş ilişkilerinin devam ettiğini belirtmişti. Çelik tarafından konuyla ilgili açıklama geldi.

Ne Dostluğum Ne İş Arkadaşlığım...
Ne Dostluğum Ne İş Arkadaşlığım... Meltem Yuksel
Bu içerik 2120 kez okundu.

İş adamı sevgilisi Erkan Çelik’ten ayrıldıktan sonra iş ilişkilerinin devam ettiğini söyleyen Seda Sayan, sabah yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli programına mesaj attı.

Hakkında çıkan kilo verdiği şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten sanatçı, biten ilişkilerinde geri dönüş yapmadığını, Çelik’le dostça ayrıldıklarını fakat iş ilişkilerinin devam ettiğini yeniledi.

Bu sözleri duyan Erkan Çelik, ayrıldıktan sonra kendisinin de kilo verdiğini hatta bol gelen kıyafetlerinin yerine yenilerini aldığı ve dostça ayrıldıkları yönünde çıkan haberler karşısında sosyal medya hesabı üzerinden resmen ateş püskürdü.

Çelik paylaştığı açıklamaya düştüğü notta; ‘Kendisi ile hiç bir ilişkim ve hiç bir bağım kalmamıştır. Biten bir ilişkinin ardından arkadaş kalacak karakterde adamda değilim. İş ilişkimde yoktur, arkadaşlık ilişkimde yoktur. Allah yolunu açık etsin’ dedi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Biri Ajan Diğeri Bombacı

Seda Sayan Duymayan Kalmasın Erkan Çelik Sosyal Medya Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500