Ne Kavgası Gayet Mutlular!

Aşk yaşamaya başladıkları ve kavga ettikleri öne sürülen Mert Fırat ile Hande Doğandemir ikilisi, iddialar karşısında sert çıkıştı.

Ne Kavgası Gayet Mutlular!
Ne Kavgası Gayet Mutlular! Nilay Işık
Bu içerik 1505 kez okundu.

Birlikte oldukları haberleri ile hayranlarını bir hayli sevindiren Mert Fırat ile Hande Doğandemir ikilisinden Doğandemir, hakkında ortaya atılan iddialar karşısında ateş püskürdü.

Geçtiğimiz akşam birlikte gittikleri Cihangir'de bulunan bir mekanda arkadaşlarıyla eğlenen ikiliden Doğandemir, geceyi kavgayla sonlandırdıkları iddiaları karşısında oldukça sert bir çıkış sergiledi.

Mekanda bulunan genç kızların Fırat'a ilgi göstermesi neticesinde çileden çıktığı ve alkolün de etkisiyle sinirlerine hakim olamadığı öne sürülen güzel oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin açıklamada bulundu.

Uyarılarına rağmen Fırat'ın, genç kızlarla ilgilenmeye devam etmesi üzerine kavga çıkaran ve bardak fırlattığı iddia edilen Doğandemir, hakkında basında yer alan haberlerin hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını belirtti. Arkadaşlarıyla birlikte geçirdiği keyifli bir akşam sonrası çıkan bu haberler karşısında şaşkın ve üzgün olduğunu ifade eden güzel oyuncu, konu hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi ricasında bulundu. Yalan haberler karşısında gereken hukuksal işlemlerin başlatılacağını da vurgulayan Doğandemir'in bu paylaşımı repost eden Mert Fırat ise bir hayli dikkat çekti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Cumhurbaşkanı'na Hakaretten Gözaltına Alındı
 
hande doğandemir filmleri hande doğandemir kim hande doğandemir mert fırat hande doğandemir hande doğandemir sevgilisi hande doğandemir boyu hande doğandemir yaşı hande doğandemir instagram mert fırat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500