Nebahat Çehre’den Rol İsyanı

Rol aldığı dizilerde ve sinema filmlerinde hep zengin kadınları canlandıran Nebahat Çehre, salon kadın tiplemelerinden bıktığını belirtip biraz varoş olmak istediğini söyledi. Usta oyuncu Cem Yılmaz’a mesaj gönderip teklif beklediğini ifade etti.

Nebahat Çehre’den Rol İsyanı
Nebahat Çehre’den Rol İsyanı Meltem Yuksel
Bu içerik 765 kez okundu.

Nebahat Çehre, önceki akşam Akmerkez’de görüntülendi. Karşılaştığı habercilerle bir süre sohbet eden usta oyuncu, neden uzun zamandır televizyonda olmadığına da açıklık getirdi.

Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden usta oyuncu, uzun zamandır ekranlardan uzak olmasının nedenini; "Ben de artık bir şeyler yapmak istiyorum ama bunun için farklı projeler bekliyorum. Salon kadını olmaktan, köşklerden bıktım. Biraz varoş olmak istiyorum" şeklinde açıkladı.

Çehre, ‘Karakomik Filmler’ serisinin üçüncü filminin çekimlerini yeni tamamlayan Cem Yılmaz’a da esprili bir dille mesaj gönderip;  “Ben Cem Yılmaz’dan teklif bekliyorum. Ayrıca yapımcılar ile sinema işletmecileri arasındaki krizde onu ve arkadaşlarını haklı buluyorum. Başka bir Cem Yılmaz da çıkmayacaktır” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Zehir Zemberek Sözler

 

Nebahat Çehre Cem Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500