Necati Şaşmaz’a Uzaklaştırma Kararı

Karşılıklı boşanma davaları devam eden Nagehan Şaşmaz, eşi Necati Şaşmaz hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Kurtlar Vadisi’nde 'Polat Alemdar’ı canlandıran ünlü oyuncu, bulundurulması ve taşınması kanunen izin verilen silahlarını da polise teslim edecek.

Necati Şaşmaz’a Uzaklaştırma Kararı
Necati Şaşmaz’a Uzaklaştırma Kararı Meltem Yuksel
Bu içerik 943 kez okundu.

Necati Şaşmaz'ın eşi Nagehan Şaşmaz, ünlü oyuncu hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Aile Mahkemesi verdiği kararda oyuncunun 6 ay süreyle eşine ve eşinin iş yerine ve konutuna yaklaşmasını yasaklandı. Ayrıca ünlü oyuncu, bulundurulması ve taşınması kanunen izin verilen silahlarını da polise teslim edecek.

Mahkeme tedbir kararına uymadığı takdirde Necati Şaşmaz hakkında 3 ile 10 gün arasında zorlama hapsi verileceği şeklinde de uyarıda bulundu. Nagehan Şaşmaz kendisine boşanma davası açan eşine geçtiğimiz cuma günü karşı boşanma davası açarak 20 milyon TL tazminat ve kendisi ile 2 çocuğu içinde aylık 60 bin TL nafaka istemişti. Şiddet mağduru olduğunu ileri süren Nagehan Şaşmaz, eşinin kendisine "Sana Polat Alemdar gibi davranacağım" dediğini ileri sürmüştü.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“O Parayı Çatır Çatır Alacağım”

Nagehan Şaşmaz Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Polat Alemdar Mahkeme Boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500