Neden Yaptığınızı Anlamış Değilim

Başarılı oyuncu Birce Akalay, avukatının yayınladığı basın açıklamasını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Neden Yaptığınızı Anlamış Değilim
Neden Yaptığınızı Anlamış Değilim Meltem Yuksel
Bu içerik 1669 kez okundu.

Sarp Levendooğlu ve Birce Akalay boşandıktan sonra yaşanılan sessizlik güzel oyuncunun sevgilisi olduğu iddia edilen Can Tunalı’nın paylaştığı fotoğrafla bozulmuştu.

Sosyal medya hesapları üzerinden karşılıklı olarak göndermede bulunan ikili magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Birbirlerini hedef alan paylaşımlardan sonra Akalay’ın avukatından açıklama geldi ve oyuncu bunu resmi Instagram sayfasından yayınladı.

Boks eğitmeni olan Ali Çıtak ise o paylaşımın altına yorum yazınca ikili arasında sözlü düello çıktı. Evli oldukları dönemde tanıdığı zaman harika bir çift olduklarından fakat zaman içerisinde ayrı dünyalar insanı olduklarından bahseden Çıtak, Levendoğlu’nun yanı sıra Akalay’ın da hatalar yaptığını ortak arkadaşları olan insanlarla farklı resimler paylaşmalarının yakışmadığını belirtti.

Yorumu gören Akalay ise, daha önce hiç tanışmadıklarını hatta birlikte yemek bile yemediklerini belirterek, böyle bir kıyaslamayı nasıl yaptığını, düğününde de bulunmadığını söyledi. Sosyal medya üzerinden bu tarz düşüncelerini de neden dile getirdiğini anlamadığını yazan oyuncu, taraflı kararlar vermenin yanlış ve ayıp olmasını bir gün anlayacağını dileyerek yazısına son verdi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ne Dostluğum Ne İş Arkadaşlığım...

 

Birce Akalay Sarp Levendoğlu Instagram Sosyal Medya Küçük Ağa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500