Neslihan Atagül Dövmesi Hakkında Konuştu

Görümcesi Asuman Doğulu'ya kına yakan Neslihan Atagül gecenin sonunda muhabirlerin dudağının içine yaptırdığı dövmeyle ilgili sorularını yanıtladı.

Neslihan Atagül Dövmesi Hakkında Konuştu
Neslihan Atagül Dövmesi Hakkında Konuştu Ecem Şenol
Bu içerik 1852 kez okundu.

Oyuncu Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu ile birlikte görümcesi Asuman Doğulu ve Sardar Tuhan çiftinin önceki akşam Eyüp Teras Salon'da düzenlenen kına gecesine katıldı. Atagül gecede, görümcesine kına yakıp, göbek atarak keyifli anlar yaşadı.

Doğulu kardeşleri bir araya getiren kına gecesine Kadir-Kemal Doğulu kardeşlerin yanı sora Öykü Serter, Ivana Sert ve Kerimcan Durmaz da katıldı. Gecenin tüm hazırlılarını gerçekleştiren organizasyon şirketi ise büyük beğeni aldı.

Gece sonunda kameraların karşısına geçen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti, mutluluklarını gazetecilerle de paylaştı. Kadir Doğulu, damadı tanıdıkça, sevdikçe işin biraz daha kolaylaştığını belirterek, tek kız kardeşleri olduğu için içlerinin biraz buruk olsa da güzel bir yuva kurdukları için mutlu olduklarını açıkladı.

Eşi Kadir Doğulu'ya olan aşkını alt dudağına kazıttığı 'K' harfli dövmesiyle bir kez daha gösteren Neslihan Atagül, dövmeyi soran muhabirlere, dövemesini göstererek,yaptırırken zorlanmadığını ve acı çekmediğini belirtti.

Atagül'e yöneltilen eşinden böyle bir atak bekleyip beklemediğine yönelik sorulara ise, böyle bir şey beklemediğini dile getirerek yanıtlayan Atagül'ün ardından Kadir Doğulu, eşinin tercihini bu yönde kullandığını, kendisinin de sevgisini göstermek için başka şeyler yapacağını belirterek, bundan çekinmeyeceğini dile getirdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Helin Avşar'dan Aşk İtirafı

Neslihan Atagül Kadir Doğlu Kına Gecesi Gelin Görümce Eğlence Asuman Doğulu Serdar Turhan Dövme Açıklama Evlilik Duygusal Organizasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500