New York'ta Türk Rüzgarı Esiyor

Dünyanın en önemli moda etkinliklerinden biri olan New York Moda Haftası kapsamında podyuma çıkan Didem Soydan, takipçileri tarafından övgü yağmuruna tutuldu.

New York'ta Türk Rüzgarı Esiyor
New York'ta Türk Rüzgarı Esiyor Nilay Işık
Bu içerik 1442 kez okundu.

Dünyanın moda konusunda en ünlü isimlerini misafir eden etkinliklerden biri olan New York Moda Haftası'nda podyuma çıkan ünlü model Didem Soydan, sosyal medya üzerindeki takipçileri tarafından övgülere boğuldu.

Pek çok moda markasıyla iş birliği yaparak oldukça başarılı işlere imzasını atan ve son olarak dünyaca ünlü spor performans markası olan Puma'nın globalde çalıştığı modellerden biri olma özelliği taşıyan ünlü model, New York Moda Haftası'nda da podyuma çıkarak hayranlarını sevindirdi.

Siyahlar içinde adeta göz kamaştıran Soydan, defile seyircilerini kendisine hayran bıraktı.

Defile görüntülerini sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Didem Soydan, hayranları tarafından 'Gururumuzsun güzel ve tatlı kadın' şeklinde pek çok iltifat aldı.

didem soydan new york moda haftası didem soydan puma didem soydan can bonomo can bonomo sevgilisi didem soydan can bonomo didem soydan sevgilisi didem soydan instagram didem soydan boyu didem soydan new york
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500