Nihat Bombayı Patlattı: FETÖ Öldürdü

Ünlü türkücü Nihat Doğan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programından Defne Joy Foster’ın ölümünü FETÖ’ye bağladı.

Nihat Bombayı Patlattı: FETÖ Öldürdü
Nihat Bombayı Patlattı: FETÖ Öldürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 2687 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Beyaz TV’de her sabah yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' isimli magazin programında sunuculuk yapan ve bir dönem kendini Fethullah Gülen’in sözleriyle savunan Nihat Doğan gündeme bomba gibi düşecek bir iddiada bulundu.

2011 yılında hayatını kaybeden Defne Joy Foster’ın FETÖ’nün en büyük destekçilerinden Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinde ölü bulunduğunu hatırlatan Doğan FETÖ ismini ilk koyan kişinin Defne Joy Foster olduğunu öne sürdü.

Foster’ın FETÖ dedikten sonra terör örgütünün tetikçi gazetecisi olan Taraf gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Altan’ın evinde ölü bulunduğunu özellikle belirten türkücü; "Buradan savcıları göreve çağırıyorum, Defne Joy Foster dosyasının yeniden açılması lazım" dedi.

Sunucunun davasının şaibeli olduğunu iddia eden Nihat Doğan; "ASELSAN mühendisleri, Hrant Dink cinayetleri gibi O kız yüzde 99 cinayete kurban gitmiştir. Bu alçaklar her şeyi yapar, her şey beklenir. Defne Joy Foster FETÖ dediği gibi öldürülmüş olabilir" dedi.

nihat doğan nihat doğan fetö defne joy foster defne joy foster fetö fetö defne joy foster neden öldü söylemezsem olmaz izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500