Nihat Doğan’a Tepkiler Çığ Gibi

'Survivor 2018' macerası kısa süren Nihat Doğan, TV8'de katıldığı programında Seda Akgül’e yönelik ‘Kaşar’ yakıştırması yapınca eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Nihat Doğan’a Tepkiler Çığ Gibi
Nihat Doğan’a Tepkiler Çığ Gibi Meltem Yuksel
Bu içerik 919 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Seda Akgül, TV8 ekranında Hakan Ural ile birlikte sunduğu programda, Survivor’da yarışan Nihat Doğan için “Benim kocam olsa boğarım” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Türkücü, dün katıldığı 'Survivor Panorama' canlı yayınında Seda Akgül’e cevap vermek isterken kurduğu cümleyle şok etkisi yarattı.

Doğan, “Bu nasıl hadsizliktir? Kendisini tanımam, hakkını helal etsin. Ben çıkıp 'Ben de kaşarlarla evlenmem' desem doğru mu olur?" ifadelerini kullandı.  Program yorumcularının ‘bu olmadı’ diyerek müdahale ettiği Nihat Doğan, sosyal medyada da büyük tepki topladı.

Türkücünün hakkında söylediklerini sosyal medya hesabından paylaşan sunucu Seda Akgül, “Bugün eğer haber olmasaydı paylaşmayacaktım. ARTIK KADINA SÖZLÜ, MESLEKİ ŞİDDETE SON DEME ZAMANI ! Konuşana bakın, konuştuğuna bakın, muhattabına bakın… 20 yıllık TRT kökenli sunucuyum… Bu konuda özellikle duyarlı hemcinslerimden ve Kemal Özcanlı gibi kıymetli erkeklerimizden destek bekliyorum” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

KKTC’nin Vergi Kraliçesi

Nihat Doğan Survivor Survivor Panorama Hakan Ural Seda Akgül TV8 Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500