Nihat Doğan’da mı FETÖ’cü?

Fethullah Gülen hakkında söylediği ağır sözler ile gündemde kalmayı başaran Nihat Doğan’ın seneler önce Gülen’in söylediği sözler ile kendini savunduğu bir videosu ortaya çıktı.

Nihat Doğan’da mı FETÖ’cü?
Nihat Doğan’da mı FETÖ’cü? Meltem Yuksel
Bu içerik 2254 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Darbe girişiminin ardından Fethullah Gülen hakkında söylediği ağır sözler ile gündemden düşmeyen türkücü Nihat Doğan’ın yıllar önce Gülen’e ait Çıktık dikenli yollara, söz verdik Allah’a. Geriye dönmeyeceğiz sözleri ile kendini savunduğu bir video ortaya çıktı.

Şimdilerde Beyaz TV’de 'Söylemezsem Olmaz' isimli magazin programında yorumculuk yapan türkücü FETÖ’ye destek verdiğini iddia ettiği isimlerle sürekli gündemde kalıyor. 2011 senesinde İzzet Yıldızhan’la birlikte 4 kadınla birlikte olduğu iddiası ile gündeme gelip karakolluk olan Doğan, konuk olduğu programda kendisiyle ilgili iddiaları cevaplarken Gülen’in çok bilinen; "Çıktık dikenli yollara, söz verdik Allah’a. Geriye dönmeyeceğiz" sözleriyle kendisini savunduğu görülüyor.

Sosyal medyada hızlı bir şekilde dolaşan video üzerinden ünlü türkücü hakkında ağır eleştiriler yapılarak FETÖ'cü olduğu iddia ediliyor.  Nihat Doğan ise henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

nihat doğan nihat doğan izle söylemezsem olmaz nihat doğan gülen videosu nihat doğan gülen videosu izle fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500