Nihat Doğan’dan Akıl Almaz Din İstismarı

Ömür Varol’la yaşadığı kavga ile gündeme gelen Nihat Doğan şimdi de din istismarında bulunarak bir TV programında 59,90 TL'ye satılan akik taşını pazarladı.

Nihat Doğan’dan Akıl Almaz Din İstismarı
Nihat Doğan’dan Akıl Almaz Din İstismarı Meltem Yuksel
Bu içerik 1445 kez okundu.

Söylemleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Nihat Doğan, sabah saatlerinde Ömür Varol’la yaşadığı kavgayla gündeme gelmişti. Doğan, şimdi de Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında dakikalarca din istismarı yapılan bir reklamda rol aldı. Reklamda bir akik taşı üzerine işlenen hilye-i şerif ile tüm dertlerin son bulacağı öne sürüldü.

Kâbe, Kâbe’de hac ibadeti yapan Müslümanların tavaf görüntüleri ve salavatlar eşliğinde gerçekleştirilen reklamda izleyenleri hayretler içinde bırakan din istismarı yapıldı. Türkücü kurgu gereği boynuna astığı ‘kutsal akik taşı’ gömleğinin dışına çıkartıyor ve diğer sunucu da merakla boynunda asılı duran taşı soruyor.

Nazar boncuğu ve muska gibi kavramlara asla inanmadığını dile getiren Doğan, sonrasında boynunda olan taşa övgüler saymaya başlayıp, kendisini çok çaresiz hissettiği bir zamanda “Allah dostu” diye tanımladığı bir kişinin ‘Akik taşısın’ diye akıl verdiğini söyledi.

Doğan konuşmasına devam ettiği sırada reklam yayını başladı ve senelerdir magazin programlarıyla özdeşleyen bir seslendirmeyle 59.90 TL’ye satılan sözde kutsal taş için “Yüzyıllardır sarıp sarmalayan, demir zırhlardan daha çok koruyan Hazreti Muhammed sav’ın suretinden gelen güç. Artık sır yok, korku yok! Kötülükten, kötülüklerden korunma vakti” gibi ifadelere yer verildi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Metin Hara’nın Gençlik Fotoğrafı Şaşırttı

Nihat Doğan Ömür Varol Beyaz TV Söylemezsem Olmaz Akik Taşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kamil     0000-00-00 Nihat dogan bi konser ver bi halkin icine cik akik tasinida boynuna as bak bu turk halki sana ne yapiyor.Allah turk halkina o gucu verir merak etme