Nihat Doğan'ın Son Bombası: 'Torbacı Deniz'

Sürekli kişileri hedef göstermesiyle tanınan magazin ismi Nihat Doğan'ın son hedefi Deniz Seki oldu.

Nihat Doğan'ın Son Bombası: 'Torbacı Deniz'
Nihat Doğan'ın Son Bombası: 'Torbacı Deniz' Ecem Şenol
Bu içerik 1403 kez okundu.

Patavatsızlığı ve saldırgan üslubu ile gündemden düşmeyen Nihat Doğan'ın son hedefi Deniz Seki oldu. Nihat Doğan, gazeteci darp eden Arda Turan'ın arkasında durarak adeta kahramanlaştırırken, Seki'ye 'torbacı' diyerek hakaret etmeyi doğru buldu.

Skandallarıyla gündemden düşmeyen Nihat Doğan, bu kez de yeni tahliye olan Deniz Seki’ye hakaret etti. Cezasını çeken ve geçtiğimiz günlerde tahliye olan Seki’ye yönelik “torbacı” tabirini kullanması oldukça tepki aldı.

Son olarak birlikte program yaptığı Ömür Varol’la kavga eden, gardiyanlara yönelik “alçaklar” hakaretinde bulunan ve 133 gardiyanın dava açmasıyla şoke olan Doğan, bir süre önce de Sıla ve Halil Sezai’yi hedef almasıyla gündeme gelmişti.

Darbe yapan hain FETÖ yapılanmasının elebaşı Fetullah Gülen’e yönelik geçmişte övgü dolu cümleler kuran ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından tam aksi yönde tavır alan Doğan’ın paylaşımları da geçtiğimiz günlerde gündemde yer edinmişti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

''Hiçbir Başarı Cezasız Kalmaz Arda''

Nihat Doğan Deniz Seki Torbacı Açıklama Sosyal Medya Twitter Paylaşım Hedef Ömür Varol Program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hakan dogn     0000-00-00 Şeref yoksunu millete yalakalık yapacak diye biz bu adamı çekmek zorundamıyız kendine bi baksın ülkede kanal yönetimleri bu adamları ne hakla alırlar
Hakan doğn     0000-00-00 Bu adam pkk bayrağını evinde bulunduran yeri gelir mehmetcigimizie zaman zaman yönetime ve kız çocuklarına ağzına geleni demiş sorma çıkmış özür dilemiş Cumhurbaşkanımıza dahi herkese öyle ithamlarda bulunmuştur ki ailesine kadar dil uzatmıştır. Şimdide para kazandığı kanal alp olunca gülencilikten çıkıp tamamen ak partili olmustur