Nikah Masasına Üçüncü Defa Oturdu

Çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş'la dünya evine giren Işın Karaca, üçünkü kez nikah masasına oturdu.

Nikah Masasına Üçüncü Defa Oturdu
Nikah Masasına Üçüncü Defa Oturdu Nilay Işık
Bu içerik 2269 kez okundu.

Bir süredir aşk yaşamakta olduğu çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş'la olan birlikteliğini resmiyete döken Işın Karaca, üçüncü defa nikah masasına oturdu.

Necati Ateş, Fettah Can ile eşi Cansu Kurtçu, ünlü sunucu Selçuk Yöntem, oyuncu Yıldız Asyalı ve Metin Uca gibi birbirinden ünlü isimlerin katılım gösterdiği bu özel gecede Odabaş ve Karaca çiftinin şahitliğini Cansu Kurtçu üstlendi. Nikah şahitliği yapacak olan Demet Akalın'ın, kızı Hira'nın rahatsızlığını gerekçe göstererek düğüne katılmaması ise geceye damgasını vuran olay oldu.

Gece boyunca iki gelinlik giyen ve tercihini Akay gelinlikten yana kullanan Karaca'ya ek olarak Damat Tuğrul Odabaş ise özel dikim bir damatlık tercih etti.

Ünlü şarkıcının ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Erda Kıvanç ile ikinci evliliğinden dünyaya gelen kızı Mia Doğan ise gece boyunca annelerini yalnız bırakmadı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

EDHO'da Düşman, Gerçekte Dudak Dudağa
 
ışın karaca ışın karaca evlendi ışın karaca düğün ışın karaca eşi ışın karaca kocası ışın karaca eski eşi ışın karaca kızı ışın karaca çocukları ışın karaca tuğrul odabaş tuğrul odabaş demet akalın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500