Nişanlısı Aslı’yı Ölümsüzleştirdi

Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran’la birlikte hayatını kaybeden Aslı İzmirli’nin Lübnanlı iş adamı nişanlısı Bassam Houssami, İzmirli’nin fotoğrafını kolunu dövme yaptırarak onu ölümsüzleştirdi.

Nişanlısı Aslı’yı Ölümsüzleştirdi
Nişanlısı Aslı’yı Ölümsüzleştirdi Meltem Yuksel
Bu içerik 883 kez okundu.

 Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarını Dubai'deki bekârlığa veda partisinden İstanbul'a getiren uçak 11 Mart akşamı İran'da düştü. Kazada 3'ü mürettebattan 11 kişi hayatını kaybetti.

Lübnanlı işadamı Bassam Houssami nikâh masasına oturmaya hazırlandığı nişanlısı Aslı İzmirli'nin acı haberiyle yıkıldı.  Zor günler geçiren Bassam Houssami, nişanlısını yaptırdığı dövme ile ölümsüzleştirdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden Houssami’nin fotoğrafını paylaşan Numan Ceylan şu notu yazdı;

"Aşk; pervasızca, cesurca, körü körüne, anlatılamadan yaşanır. Nişanlanıp evlilik hazırlıkları yaparken, elim bir kazada kaybettiğiniz sevgilinizin, nişanlınızın sevgisini yüreğinize hapsedip, başını omzunuzda, yüzünü kolunuza nakşettiğiniz, yaşam boyu taşıyacağınız nakıştır aşk.

Mezara ellerinizle koyduğunuz sevgilinizin bedeninden ruhunu içinize çekerek, gelecek kaygısı taşımadan bir bütün olma halidir aşk. Aşk tılsımdır, yücedir, ulvidir. Sonunu düşünmeden yaşanan, hiç bir kalıba sığmayan bir duygudur.. Aşk, Bassam’ın Aslı’yı içselleştirme halidir. O yüzden aşıklar ve aşk ölmez, sonsuza dek yaşanır. Tıpkı Aslı’yla Bassam gibi."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

O Dekolte Gözükecek!

Aslı İzmirli Mina Başaran Hüseyin Başaran İran Uçak Kaza Dubai
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500