'N'olur Ayrılalım'dan 'Hiç Ayrılmayalım'a...

Reytinglerde beklediği sonucu elde edemeyerek ekranlara veda etmek zorunda kalan 'N'olur Ayrılalım' dizisinin başrol oyuncusuyla yönetmeni aşk yaşamaya başladı.

'N'olur Ayrılalım'dan 'Hiç Ayrılmayalım'a...
'N'olur Ayrılalım'dan 'Hiç Ayrılmayalım'a... Nilay Işık
Bu içerik 1950 kez okundu.

İstediği reytingi elde edemediği için ekranlara veda etmek zorunda kalan 'N'olur Ayrılalım' dizisinin başrol oyuncusu Nilperi Şahinkaya ile yönetmen Yusuf Ömer Sınav'ın gerçek hayatta aşk yaşamaya başladığı ortaya çıktı.

Reyting listelerinde bir türlü yükselemediği gerekçesiyle geçtiğimiz hafta ekranlara veda etmek zorunda kalan 'N'olur Ayrılalım' dizisi, bir aşkın başlangıcına vesile oldu.

Seyirciye beklediğini veremediği için hayal kırıklığı olarak nitelendirilen dizinin seti, yeni bir aşka zemin hazırladı.

Dizinin yönetmeni Yusuf Ömer Sınav ile başrol oyuncusu Nilperi Şahinkaya'nın arasında dizi sürecinde bir aşk başladığı ve hala devam etmekte olduğu öğrenildi.

Dizinin zorunlu finalinin ardından tatil yapmak için Çeşme'ye giden Yönetmen Sınav, dizi setinde sevgilisi Şahinkaya ile verdiği pozları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmaya başladı.

n'olur ayrılalım n'olur ayrılalım final nilperi şahinkaya yusuf ömer sınav nilperi şahinkaya sevgilisi yusuf ömer sınav sevgilisi nilperi şahinkaya yusuf ömer sınav
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500