Nurella'yla Kerimcan'ın Tehlikeli Yakınlaşması

TV8 ekranlarında yayımlanan stil yarışmasının jüri koltuğunda oturmakta olan Kerimcan Durmaz ile Nur Yerlitaş, samimiyeti ilerletti.

Nurella'yla Kerimcan'ın Tehlikeli Yakınlaşması
Nurella'yla Kerimcan'ın Tehlikeli Yakınlaşması Nilay Işık
Bu içerik 2609 kez okundu.

TV8 ekranlarında yayımlanan 'İşte Benim Stilim' isimli stil yarışmasının jüri koltuğunda oturmakta olan Kerimcan Durmaz ile Nur Yerlitaş, samimiyeti bir hayli ilerletti.

Snapchat hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa zamanda şöhreti bulan ve uçuk rakamlar kazanan Kerimcan, jüri üyelerinden biri olduğu 'İşte Benim Stilim'i fırsata çevirdi. Programın en popüler ve olaylı jüri üyesi olan Nur Yerlitaş'la arayı sıkı tutmaya çalışan ünlü fenomen, yaptığı makyajı Instagram hikayesi üzerinden takipçilerinin beğenisine sundu.

Nurella'nın bugünkü makyajı kendisinden olduğun söyleyen Kerimcan, makyaj konusunda sergilediği maharetleriyle Yerlitaş'ı kendisine hayran bıraktı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Diva Minibüsüyle Kapalıçarşı'ya Girdi
 
Kerimcan Durmaz Kerimcan Kerimcan Snapchat Kerimcan Twitter Kerimcan Instagram Kerimcan Nurella Kerimcan İşte Benim Stilim İşte Benim Stilim İşte Benim Stilim Nurella Nurella Nur Yerlitaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500