Nurgül Yeşilçay’a Haciz Şoku

Nurgül Yeşilçay'ın ablalarıyla birlikte İzmir’de açtığı gelinlik mağazasına haciz geldiği iddia edildi. Ayrıca oyuncunun motosikletine, banka hesaplarına ve tapularına haciz kararı çıktığı öne sürüldü.

Nurgül Yeşilçay’a Haciz Şoku
Nurgül Yeşilçay’a Haciz Şoku Meltem Yuksel
Bu içerik 668 kez okundu.

Gelinlik imalatı yapan bir firmaya bulunan 10 bin liralık borç nedeniyle haciz işlemleri başlatılan Nurgül Yeşilçay’ın sahibi olduğu gelinlik mağazasında geçtiğimiz gün büyük bir şok yaşandı. Yeniasır’ın haberine göre, oyuncunun ablası Hacer Yeşilçay, yaşananlar sonrasında kendine gelemedi

Haciz bildirimi yapılmadan mağazadaki çalışanlar vitrindeki pahalı gelinlikleri topladı, “Bizim değil, yan mağazanın” diyerek dükkandan çıkardı. İcra memuru ve avukatlık bürosu yetkilisi tek tek malları kayıt altına aldı.

Bu gelişmelerden sonra Nurgül Yeşilçay'a ait olduğu tespit edilen 8 tapu, motosiklet ve banka hesabına haciz işlemi yapılırken, ikamet adresindeki evine de fiili haciz kararı alındı.

Zaman zaman mağazaya gelen ve kataloglarında yer alan Nurgül Yeşilçay, resmi olarak üzerinde görünen şirket yüzünden büyük sıkıntı yaşarken, borcu bulunduğu gelinlik imalatçısına ödemeyi iki yıla yakın bir süredir yapmadığı belirtildi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Anneye Son Bakış

İzmir Nurgül Yeşilçay Mağaza Gelinlik Haciz Haciz Memuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500