Nusret’ten Yangın Açıklaması

Restoranında yapılan alev şovunda müşterilerden bazılarının vücutlarında ciddi yanıklar oluşan Nusret Gökçe, yaralılarla yakından ilgilendiğini ve gösterileri süresiz durdurduklarını belirtti.

Nusret’ten Yangın Açıklaması
Nusret’ten Yangın Açıklaması Meltem Yuksel
Bu içerik 1222 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Etiler'de bulunan ünlü et lokantası Nusret'te yapılan şov sırasında, alevlerin aniden parlaması sonucunda bir turist yaralanmıştı.

Bu kazanın ardından restoranın sahibi Nusret Gökçe basın açıklaması yaparak, görsel şovlara süresiz ara verdiğini ve yaralanan müşterilerinin sağlık durumlarıyla yakından ilgilendiğini belirtti.

İşte o açıklama;

Değerli Dostlarım, dün akşam Etiler restoranımızda maalesef çok üzücü bir kaza yaşadık. Büyük emekler vererek bugünlere getirdiğimiz işimizin en önemli parçası olan misafirlerimizi ve kamuoyunu konuyla ilgili bilgilendirmek isterim.

Her şeyden önce kişisel üzüntümü ifade ediyorum. Misafirlerimizi İstanbul'da bulundukları farklı mekanlarda ziyaret ettim. Onların nihai sağlıklarına kavuşabilmeleri için her türlü desteği bizzat yürütüyor olacağım. Çalışma hayatım boyunca velinimetim olarak düşündüğüm misafirlerimizi, güzel lezzetlerin yanı sıra sorumluluk ve iyi niyetimizi de son noktasına kadar sunarak ağırlamaya devam edeceğiz. Ayrıca belirtmek isterim ki; söz konusu talihsiz kazaya sebep olan görsel çalışmalarımızı süresiz olarak durdurduk. Hiçbir görsellik benim ve ailem olarak nitelendirdiğim ekibim için misafirlerimizin sağlığından, güveninden ve keyfinden önemli değildir.”

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bensu ve Hakan Evleniyor

 

Nusret Nusret Şov Yangın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500