O Bakıcıya Hapis İstemi

Oyuncu Özge Özpirinççi'nin iki yaşındaki yeğeni A.B.T.'ye şiddet uyguladığı öne sürülen bakıcısı Zurafo E. hakkında yürütülen soruşturmada şüpheli hakkında, kötü muamele" ve basit yaralama suçundan 8 aydan 2,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.

O Bakıcıya Hapis İstemi
O Bakıcıya Hapis İstemi Meltem Yuksel
Bu içerik 1095 kez okundu.

Özge Özpirinçci, iki yaşındaki yeğeni A.B.T.'ye şiddet uyguladığı gerekçesiyle bakıcı Zurafo E. için sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuş ve kaçan bakıcının yakalanması için yardım istemişti. A.B.T.'nin annesi H.H.T., çocuğunun bakıcısı olarak görev yapan Zurafo E.'nin çocuğuna kötü muamelede bulunduğunu, buna yönelik kamera kaydı bulunduğunu belirterek şikayetçi olmuştu.

Yapılan şikayetin ardından Zurafo E., 8 Mayıs 2018 tarihinde gözaltına alınmıştı. Özbekistan uyruklu Zurafo E. için kötü muamele ve basit yaralama suçundan 8 aydan 2,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi. İddianamenin gönderildiği İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi'nin 15 gün içinde iddianamenin kabulü veya reddi yönünde karar vermesi bekleniyor.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Çağatay’ın Şaşırtan İmajı

 

 

Özge Özpirinçci Darp Sosyal Medya Bakıcı Çocuk Şiddet Hapis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500